BNB Fiyat Analizi! BNB İçin Önemli Seviyeler!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler altcoin BNB düşüşten etkilenen altcoinler arasında. Gelin BNB coinin kritik seviyelerinden bahsettiğimiz yazımıza bakalım.

BNB Coin İçin Beklentiler Gerçekleşmedi Mi?

Binance 16. Coin Burn Etkinliğini Gerçekleştirdi!
Binance 16. Coin Burn Etkinliğini Gerçekleştirdi!

Lider kripto para borsası Binance her 3 ayda bir elde ettiği gelirin yüzde 20’si ile BNB yakıyor. Coin yakma işlemi olarak bilinen bu işlem dolaşımda ki Binance coin miktarını azaltıyor ve değerinin de artmasına neden oluyor. 18 Temmuz pazar günü gerçekleşen 16. Binance coin yakımı yatırımcılar tarafından heyecanla karşılanmıştı çünkü fiyatın yakım işlemlerinden sonra oldukça yükseldiği biliniyordu. Ancak gerek kripto paraların zorlu bir dönemden geçmesi gerekse Bitcoin tarafından yapılan sert hareketler bu yükselme planının önüne geçmiş gibi gözüküyor. Fiyatın yükselmesini bekleyen yatırımcılar güne birçok kripto para biriminde olduğu gibi düşüş ile başladı.

BNB Destek Seviyesi!

Binance Coin Destek Seviyesi!
Binance Coin Destek Seviyesi!

Binance coin 280 dolar seviyelerinde bulunan destek noktasını kaybetti. Daha önce yaşanan büyük düşüşlerde tutunmayı başardığı 260 dolar seviyelerine kadar geriledi. Şu an için 260 dolar seviyesinde tutunmayı başarmış gibi gözüken BNB coin analistlere göre eski destek seviyesini test etmeye gidebilir. Arkasında lider kripto para borsası Binance olduğu için bir çok yatırımcı uzun vade içerisinde Binance coine güveniyor. Ancak kısa vadede Bitcoin hareketlerinden etkilenen altcoinlerden biri olduğunu unutmamak lazım.

BNB Direnç Seviyesi!

BNB Destek Seviyesi!
BNB Destek Seviyesi!

Binance coin için ilk olarak kırılan destek seviyemiz karşımıza direnç olarak çıkabilir. Bu seviye yukarıda da verdiğimiz üzere 280 dolar seviyesidir. Bunun ardından Binance coinin karşılaşacağı bir diğer direnç 338 dolar seviyeleridir diyebiliriz. Binance coin günlük grafiğinde net bir şekilde kırdığı düşen trendin ardından yatırımcılarını bir yükseliş beklentisine sokmuştu.

Ortalama 290 dolar seviyelerinde kırdığı düşüş trendinin ardından Binance coin yakımı ile ilgili haberlerinde çıkması ile çoğu yatırımcı Binance coine yönelmişti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in yaptığı sert hareketler sebebi ile kırdığı seviyelerin ardından devamını getiremeyen BNB yazımızın yazıldığı anda 266 dolar seviyesinden işlem görmektedir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook