Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBNB, DOGE, SOL Fiyat Analizleri 20 Ağustos 2021

  BNB, DOGE, SOL Fiyat Analizleri 20 Ağustos 2021

  -

  Binance Coin (BNB) Analiz

  BNB Geçtiğimiz günlerde büyük bir düşüş yaşayarak 385$ seviyelerine kadar gerilemişti. Ardından yaşadığı monoton yükselişlerle tekrardan 400$ üzerinde işlem görüyordu. Yazımı yazdığım sıralarda 447$ seviyelerinden işlem gören BNB, bugün başta Bitcoin‘in yukarı doğru rallisiyle beraber harekete geçerek ani bir yükselme yaşadı. Daha önceki BNB analizimdede belirttiğim gibi BNB için en kritik seviye 430$ seviyeleriydi. Bu direnci defalarca denedi ve en sonunda kırarak 450$ seviyelerine yaklaştı. Sıradaki direncimiz 450$ seviyesinde 430$deki direnç güçlü bir destek haline geldi.

  BNB grafiklerini incelediğimizdede gördüğümüz gibi, ay sonu hedefim güncel olarak devam etmekte BNB için ay sonu hedefim 500$ seviyesi. Eğer kısa süre içerisinde aldığın hacimsel güç ve alım gücüyle 450$ seviyesini kırıp geçerse ay sonunda 500$’ı görme ihtimalimiz çok yüksek.

  RSI’ımızında oldukça yüksek olduğunu görebiliyoruz.

  bnb-1

  DogeCoin (DOGE) Analiz

  Elon Musk’ında popiler coin’i olarak bilinen DOGE, bugün %3.62 oranında bir yükseliş ile trendine devam etmekte olduğunu görüyoruz. Ve anlık olarak 0.3$ aralığında seyir halinde olduğunu görüyoruz, ayrıca geçtiğimiz günlerde DOGE‘nin yaklaşık olarak 0.15$ seviyelerine kadar gerilediğini görmüştük. Ancak bu yükseliş trendinin son bulduğu anlamına gelmediği gibi yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Anlık olarak bir pump gözükmese de şuan için, monoton bir şekilde yükselişimiz devam edecek gibi duruyor. Her yatırımcının bir miktar cüzdanında bulundurması gereken Coin’ler arasında yer aldığını düşünüyorum. Her ne kadar anlık olarak düşüş ve yükselişler yaşıyor olsada, geleceğinin parlak olduğunu düşünmekteyim. Şuan için en önemli desteğimiz 0.11$ seviyemiz, bu seviyenin altına düşmediğimiz sürece kötü senaryolardan uzak olduğumuzu düşünüyorum yukarı bir ralli için ise net olarak söyleyebilirim 0.5$ en kritik ve en güçlü direncimiz diyebilirim.

  doge-2

  Solana (SOL)

  Ethereum katili denilen, SOL uzun bir süre yatay hareketler ettikten sonra ani bir pump yaşamış ve oldukça büyük bir yükseliş içine girmişti. 80$ direncini bir yoklayan SOL, direnci kıramayıp düşüş yaşamıştı yazımı yazdığım sıralarda 72,8$’dan işlem gören SOL için analizlerimiz şu şekilde;

  80$ Direnci kırıldığı takdirde hedefimiz 100$ olarak değerlendirebiliriz lakin olumlu sonuçların yanında bir de olumsuz planlamamız olacak olumsuz yönde hareketlenmelerde ise en kritik desteğimiz 62$ seviyemizde gözüküyor şuanda, 62$’ın altına bir kırılımda 45$ seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşayabiliriz. Lakin şuan yükseliş trendine devam edecek gibi gözüken SOL için 80$ direncimize odaklanmış durumdayız. 80$ Seviyemiz kırılır ise; Ay sonuna doğru 100$ seviyemizin gelmemesi için hiçbir sebeb yok. Kısa vadeden ziyade uzun vadeli yatırımcılarımız için ise oldukça başarılı ve geleceği parlak bir coin olduğunu belirtmemde fayda var.

  sol-1

  Sizler BNB,ADA,SOL Altcoinleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Ahmetcan Sünter
  Ahmetcan Sünterhttp://www.coinotag.com
  Küçüklüğümden beri her türlü yeni teknolojik gelişmeye açık bir insan olarak yaşadım. Bunun bir adımı olarak kripto paralar ile ilgilenmeye başladım 2020 yılından beri profesyonel olarak takip edip analiz yapıyorum. Buradaki amacım ise, okuyucularımı kripto para sektörü hakkında bilgilendirmek.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler