Diğer

  BNB, DOGE, SOL Fiyat Analizleri 20 Ağustos 2021

  Binance Coin (BNB) Analiz

  BNB Geçtiğimiz günlerde büyük bir düşüş yaşayarak 385$ seviyelerine kadar gerilemişti. Ardından yaşadığı monoton yükselişlerle tekrardan 400$ üzerinde işlem görüyordu. Yazımı yazdığım sıralarda 447$ seviyelerinden işlem gören BNB, bugün başta Bitcoin‘in yukarı doğru rallisiyle beraber harekete geçerek ani bir yükselme yaşadı. Daha önceki BNB analizimdede belirttiğim gibi BNB için en kritik seviye 430$ seviyeleriydi. Bu direnci defalarca denedi ve en sonunda kırarak 450$ seviyelerine yaklaştı. Sıradaki direncimiz 450$ seviyesinde 430$deki direnç güçlü bir destek haline geldi.

  BNB grafiklerini incelediğimizdede gördüğümüz gibi, ay sonu hedefim güncel olarak devam etmekte BNB için ay sonu hedefim 500$ seviyesi. Eğer kısa süre içerisinde aldığın hacimsel güç ve alım gücüyle 450$ seviyesini kırıp geçerse ay sonunda 500$’ı görme ihtimalimiz çok yüksek.

  RSI’ımızında oldukça yüksek olduğunu görebiliyoruz.

  bnb-1

  DogeCoin (DOGE) Analiz

  Elon Musk’ında popiler coin’i olarak bilinen DOGE, bugün %3.62 oranında bir yükseliş ile trendine devam etmekte olduğunu görüyoruz. Ve anlık olarak 0.3$ aralığında seyir halinde olduğunu görüyoruz, ayrıca geçtiğimiz günlerde DOGE‘nin yaklaşık olarak 0.15$ seviyelerine kadar gerilediğini görmüştük. Ancak bu yükseliş trendinin son bulduğu anlamına gelmediği gibi yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Anlık olarak bir pump gözükmese de şuan için, monoton bir şekilde yükselişimiz devam edecek gibi duruyor. Her yatırımcının bir miktar cüzdanında bulundurması gereken Coin’ler arasında yer aldığını düşünüyorum. Her ne kadar anlık olarak düşüş ve yükselişler yaşıyor olsada, geleceğinin parlak olduğunu düşünmekteyim. Şuan için en önemli desteğimiz 0.11$ seviyemiz, bu seviyenin altına düşmediğimiz sürece kötü senaryolardan uzak olduğumuzu düşünüyorum yukarı bir ralli için ise net olarak söyleyebilirim 0.5$ en kritik ve en güçlü direncimiz diyebilirim.

  doge-2

  Solana (SOL)

  Ethereum katili denilen, SOL uzun bir süre yatay hareketler ettikten sonra ani bir pump yaşamış ve oldukça büyük bir yükseliş içine girmişti. 80$ direncini bir yoklayan SOL, direnci kıramayıp düşüş yaşamıştı yazımı yazdığım sıralarda 72,8$’dan işlem gören SOL için analizlerimiz şu şekilde;

  80$ Direnci kırıldığı takdirde hedefimiz 100$ olarak değerlendirebiliriz lakin olumlu sonuçların yanında bir de olumsuz planlamamız olacak olumsuz yönde hareketlenmelerde ise en kritik desteğimiz 62$ seviyemizde gözüküyor şuanda, 62$’ın altına bir kırılımda 45$ seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşayabiliriz. Lakin şuan yükseliş trendine devam edecek gibi gözüken SOL için 80$ direncimize odaklanmış durumdayız. 80$ Seviyemiz kırılır ise; Ay sonuna doğru 100$ seviyemizin gelmemesi için hiçbir sebeb yok. Kısa vadeden ziyade uzun vadeli yatırımcılarımız için ise oldukça başarılı ve geleceği parlak bir coin olduğunu belirtmemde fayda var.

  sol-1

  Sizler BNB,ADA,SOL Altcoinleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?