BNB, ADA Fiyat Analizleri 23 Ağustos 2021

bnb-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) fiyatları ne olacak? Coin Otağ olarak son günlerde önemli yükselişler ve fiyat istikrarı sağlayan BNB ve ADA için fiyat hedeflemelerini değerlendirdik. İşte analizler!

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

BNB, bu sabah yaşanan yükseliş ile beraber 445$ seviyelerinden 506$ seviyelerine kadar ani bir yükselme yaşadı. Ardından ufak bir düşüş yaşayarak 495$ seviyelerine geri düştü. Anlık olarak 497$ seviyelerinden işlem görmekte. Peki BNB‘nin hedefi ne? Nereye gidiyor? Bu soruların yanıtını verelim.

Bir çok kişiye göre BNB, BTC ve ETH’den sonra gelen en popüler coin, geleceği oldukça parlak gözüken ve tüm analistlere göre bir sonraki boğada 1000-1500$ seviyelerini görmesi hedeflenen BNB için ilk hedefimiz 550$ ancak bundan önce 530$ güçlü bir direncimiz olduğunu biliyoruz. Yukarı doğru trendimizin devam etmesi halinde 530$, 550$ ve 600$ hedeflerinin sırayla gelmesini bekleyebiliriz lakin birde trend kaybı yaşayıp, aşağı yönde bir eğilime girilirse bu durumda BNB için ilk direncimiz 475$ ancak en güçlü direncimiz 450$ diyebilirim.

Hacimsel olarak oldukça güçlü bir durumda olan BNB, RSI seviyelerindede gözümüzü kamaştırıyor.

Aşağıdaki grafikteki çizimler tamamen şahsi tahminlerim olup yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendi düşüncelerime ve analizlerime göre olmasını beklediğim grafik şeması bu şekildedir.

RSI seviyemiz 75 üstünde olup başı hala dik bir şekilde yükselişi göstermekte.

BNBUSDT

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Daha önceki ADA Fiyat analizimde 2.30$ seviyelerine düşmesini ve buradan alım yapılabileceğini belirtmiştim. Hedefim olarak ise, 2.6$ seviyelerini göstermiştim. Bu analizimin başarıyla çalışmasının ardından üstünde 2.6$ da kalmayıp 2.85$ seviyelerine kadar çıktığınıda belirtmek isterim.

ADA dün bir çok altcoin düşüş yaşarkende yükselmeye devam etmişti, bugünde diğer coinlere ayak uydurmaya devam ediyor diyebiliriz. Yükselişine kaldığı yerden devam etti, ancak ufak bir düşüş bekliyorum grafiktede çizdiğim ok işaretleriyle tahmini olarak nasıl bir yol izleyeceğini çizmeye çalıştım aslında. Hedefim 3.4$ seviyeleri, RSI seviyemiz oldukça yüksek alım gücü ve hacimsel olarak kontrollerimizi yaptığımızda yine aynı şekilde yükselişin devam etmesini bekliyoruz.

Kafa karıştıran tek nokta 3$ seviyelerinde güçlü bir direncin bulunması buradaki direnç kırılırsa 3.4$ ‘ı görebileceğimiz gibi daha üst seviyelerede çıkmasını bekleyebiliriz.

Destek seviyemiz ise 2.5$ seviyesinde ancak en güçlü desteğimiz 2.2$ bölgesinde bulunuyor.

ADAUSDT_2021-08-23_14-04-06

Sizler BNB ve ADA grafikleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster