Diğer

  Bittorent (BTT) Fiyat Analizi! BTT 1 Dolar Olacak Mı?

  2021 ila 2022 için Bittorent fiyat tahmini 0,007 dolara kadar çıktı. Bittorent’in 2021 için ayı piyasası fiyatı tahmini 0,0009 dolar.

  BitTorrent (BTT), bu yıl kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biri. Spesifik olmak gerekirse, kripto, 05 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,01426 dolar’a ulaşmayı başardı. Bittorent’in bu şaşırtıcı performansı, ağın dünya çapında kripto yatırımcılarını çekmesini sağlıyor.

  Bu Bittorrent fiyat analizi ve fiyat tahminimizde, Bittorent’in 0,005 dolara ulaşıp ulaşmayacağına dair performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, BitTorrent’in (BTT) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

  BTT Güncel Piyasa Durumu

  Bittrorent

  BTT, günümüzde en agresif kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.  Özellikle, BTT son 24 saatte neredeyse yüzde 1.92’lik bir artış oranı kaydetmeyi başardı. Bu nedenle BTT’nin itibarı sadece TRON ağı içinde değil, tüm kripto ağı içinde yükseliyor. Tüm bu başarılarla birlikte BTT’nin yıllar içinde teknolojisini geliştirme konusunda çok yol kat ettiğini söyleyebiliriz.

  Artık BTT kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, BTT’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer şimdiden öğrenmekten heyecan duyuyorsanız gelin ve birlikte bu Bittorent fiyat analizi ve fiyat tahminine göz atalım.

  BitTorrent Fiyat Analizi 2021

  Şimdiye kadar, Bittorent piyasa pozisyonunu, düşüş piyasasının çılgın hareketlerine karşı iyi bir şekilde koruyor. Bu küresel yatırımcıları Bittorent bu yıl yükselebileceği ve karlı bir kripto olabileceğine ikna etmek yeterli mi? Bakıp görelim.

  Bittorent

  Günlük zaman diliminde belirlenen yukarıdaki grafikte, Azalan Kanal Trendi modelini görüyoruz. Düşen kanal, eğimli iki paralel çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir düşüşü temsil ediyor.

  Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında Bittorent ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde meydana gelen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

  BitTorrent (BTT) – RSI

  Bittorent

  Ayrıca, RSI  62’de, bu da BTT’nin neredeyse aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Sonuç olarak, bu herhangi bir zamanda fiyatın tersine çevrilmesine yol açar. Gelecek olan haberlerde bu durumu tetikler.

  BTT Fiyat Tahmini 2021

  Şu anda Bittorent , CoinGecko’da 50. sırada yer alıyor. Piyasa performansı, BTT’nin 2021’deki yükseliş pozisyonunu koruması için yeterli olacak mı? Bekleyip göreceğiz…

  Bittorent

  BTT fiyat tahminimiz 2021 için kısa-orta vadeli senaryoda, 0,007 dolar olan geri çekilme seviyesini aşması gerekiyor. Bunu yapmak için Fib seviyesinde 0,002 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve BTT’yi kendi bölgelerine çeker.

  Bu arada, 2021 için uzun vadeli BTT fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Dahası, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

  Sonuç

  Bittorent

  BTT’nin 2021’de önünde parlak bir geleceği var. Bittorent ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle BTT’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

  Boğa piyasası Bittorent fiyat tahmini 0,007 dolardır. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar BTT’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte. 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse yeni bir ATH’a bile ulaşabilir. Üstelik bu yılın sonraki bölümlerinde de 0,0095 dolara ulaşma şansı da masada.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?