Bittorent (BTT) Fiyat Analizi! BTT 1 Dolar Olacak Mı?

bittorrent btt

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

2021 ila 2022 için Bittorent fiyat tahmini 0,007 dolara kadar çıktı. Bittorent’in 2021 için ayı piyasası fiyatı tahmini 0,0009 dolar.

BitTorrent (BTT), bu yıl kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biri. Spesifik olmak gerekirse, kripto, 05 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,01426 dolar’a ulaşmayı başardı. Bittorent’in bu şaşırtıcı performansı, ağın dünya çapında kripto yatırımcılarını çekmesini sağlıyor.

Bu Bittorrent fiyat analizi ve fiyat tahminimizde, Bittorent’in 0,005 dolara ulaşıp ulaşmayacağına dair performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, BitTorrent’in (BTT) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

BTT Güncel Piyasa Durumu

Bittrorent

BTT, günümüzde en agresif kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.  Özellikle, BTT son 24 saatte neredeyse yüzde 1.92’lik bir artış oranı kaydetmeyi başardı. Bu nedenle BTT’nin itibarı sadece TRON ağı içinde değil, tüm kripto ağı içinde yükseliyor. Tüm bu başarılarla birlikte BTT’nin yıllar içinde teknolojisini geliştirme konusunda çok yol kat ettiğini söyleyebiliriz.

Artık BTT kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, BTT’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer şimdiden öğrenmekten heyecan duyuyorsanız gelin ve birlikte bu Bittorent fiyat analizi ve fiyat tahminine göz atalım.

BitTorrent Fiyat Analizi 2021

Şimdiye kadar, Bittorent piyasa pozisyonunu, düşüş piyasasının çılgın hareketlerine karşı iyi bir şekilde koruyor. Bu küresel yatırımcıları Bittorent bu yıl yükselebileceği ve karlı bir kripto olabileceğine ikna etmek yeterli mi? Bakıp görelim.

Bittorent

Günlük zaman diliminde belirlenen yukarıdaki grafikte, Azalan Kanal Trendi modelini görüyoruz. Düşen kanal, eğimli iki paralel çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir düşüşü temsil ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında Bittorent ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde meydana gelen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

BitTorrent (BTT) – RSI

Bittorent

Ayrıca, RSI  62’de, bu da BTT’nin neredeyse aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Sonuç olarak, bu herhangi bir zamanda fiyatın tersine çevrilmesine yol açar. Gelecek olan haberlerde bu durumu tetikler.

BTT Fiyat Tahmini 2021

Şu anda Bittorent , CoinGecko’da 50. sırada yer alıyor. Piyasa performansı, BTT’nin 2021’deki yükseliş pozisyonunu koruması için yeterli olacak mı? Bekleyip göreceğiz…

Bittorent

BTT fiyat tahminimiz 2021 için kısa-orta vadeli senaryoda, 0,007 dolar olan geri çekilme seviyesini aşması gerekiyor. Bunu yapmak için Fib seviyesinde 0,002 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve BTT’yi kendi bölgelerine çeker.

Bu arada, 2021 için uzun vadeli BTT fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Dahası, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Sonuç

Bittorent

BTT’nin 2021’de önünde parlak bir geleceği var. Bittorent ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle BTT’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa piyasası Bittorent fiyat tahmini 0,007 dolardır. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar BTT’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte. 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse yeni bir ATH’a bile ulaşabilir. Üstelik bu yılın sonraki bölümlerinde de 0,0095 dolara ulaşma şansı da masada.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook