arama

Bitcoin’in Dalgalanmalarına Rağmen %400 Artan Swipe Coin

swipe coin

Kısa bir süre önce 4800 seviyesinden 6400 dolar seviyesine kadar tırmanan Bitcoin piyasayı yeşile bürüdü. Ethereum ve Ripple’da dahil olmak üzere birçok altcoin şu anda yeşil tahtada işlem görüyor. Ancak bir Swipe Coin (SXP) haftalık bazda yüzde 400’lük yükseliş performansı ile göz kamaştırıyor.

Swipe Coin’den %400 Artış!

Bitcoin’in geçtiğimiz haftalarda yaptığı ölüm dalışı hareketinin sonrasında lider kripto para birimi toparlanmaya çalışıyor. Lider birim kısa bir süre önce 6 bin dolarlık kritik seviyeyi geride bıraktı ve şu anda 6.300 dolar sınırında işlem görüyor. Ethereum ve Ripple cephesinde de güçlü yükselişler kaydediliyor ve yüzde 4’e yakın kazançlar elde ediliyor. Neredeyse tüm piyasa sert selloff’tan sonra yeşil tahtaya taşındı. Swipe (SXP) isimli altcoin bugün 0,392 dolar seviyesinden 0,68 dolar seviyesine kadar tırmandı ve günlük bazda yaklaşık yüzde 75 oranında artış kaydetti.

Swipe coin sxp
Swipe Coin Fiyat Grafiği

Altcoin son 7 gün içinde ise 0,16 dolar seviyesinden 0,79 dolar seviyesine kadar yükseldi ve haftalık bazda yaklaşık yüzde 400 artış kaydetti. Kripto para birimi, yazım itibari ile yüzde 55 oranında artışla 0,58 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 37,3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Swipe yazım sırasında piyasa değeriyle 28,5 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmine hükmediyor.

Swipe (SXP) projesi

Popüler altcoin Swipe (SXP), Ethereum platformunda işlem gören bir kripto para  birimidir. Teknik incelemeye göre Swipe Token, Swipe ürün hattında sunulan hizmetleri besleyen ekosistemin birincil kripto para birimi olarak bilinmektedir. Swipe Token, Ethereum platformunda ERC20 standart tokeni olarak işlem görmekte. 

swipe coin sxp

Kripto para projesi kullanıcılarına, rakipsiz müşteri desteği sunuyor. Ayrıca Swipe, kullanıcılarına kripto paralarla işlem yapma imkanı ve çoklu cüzdan desteği ve debit kart imkanı da sunuyor.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap