arama

Bitcoin Fiyatı Düşüş Kaydetmeye Devam Edecek mi?

Bitcoin 1 Yıl İçerisinde 20 Bin Dolar Olacak mı ?

Bitcoin Fiyatı Düşüş Trendi – BTC Fiyatının 6.000 dolar seviyelerinin alt sınırında işlem görmeye devam ediyor. Yatırımcılar gerginliğini korumaya devam ediyor ve ne yapacaklarını bilmiyorlar. Alım mı satım mı?

Bitcoin Fiyatı Düşüş mü Yükseliş mi Gösteriyor?

BTC fiyatının yükseleceği yönünde bazı iddialar ortaya atılırken, bazı yatırımcılar ise piyasada fiyat düşüşlerinin yaşanacak olduğunu öngörüyor. Bitcoin fiyatının nasıl seyredeceği sorusuna bugünlerde analistlerden net cevaplar alınamıyor iken, yatırımcılar ise fiyatların 1 ay sonra ne konumda olacağını sorguluyorlar.

Bitcoin Fiyatı Düşüş
Bitcoin Fiyatı Düşüş Trendi Temsili Görsel

Yaklaşan Bitcoin Halving süreci ve küresel ekonomideki dalgalanmalar sebebi ile bu sürecin devam edeceğini ve alınan risklere dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Güncel durumda BTC’nin önündeki direnç noktaları 6300, 6450 ve 6900 dolar seviyeleri gözükürken, destek noktaları ise 6100 dolar ve 5600 dolar seviyelerinde. Her ne kadar BTC son birkaç gündür toparlanmış gibi görünse de yeni satış baskıları bu dönemde tekrar görülebilir ve geçtiğimiz günlerdeki yükseliş hareketi aslında bir boğa tuzağı olabilir.

Özellikle haftalık olarak 6.000 doların üzerinde bir kapanış yapılması BTC’nin ilerleyen günlerdeki performansı için oldukça önemli bir rol sahibi olmakta.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap