Diğer

  Bitcoin Yükseliş Öncesi Bu Seviyeye Düşebilir!

  Kıdemli makro stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) mevcut ayı piyasasının ardından “gelmeye hazır” olduğunu, ancak önce ciddi bir fiyat düşüşü yaşayabileceğini söylüyor.

  Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Bu Seviye Önemli!

  McGlone, yeni bir analizde, bu yıl küresel bir durgunluk potansiyelinin Bitcoin’in fiyatını belirlemede en önemli faktör olabileceğini belirtiyor. McGlone yaptığı açıklamada;

  Bizim önyargımız, Bitcoin’in çoğu senaryoda öne çıkma olasılığının daha yüksek olduğu yönünde, ancak tersine çevrilmiş verim eğrisi bir gösterge ise, ekonomik büyüme, tüm varlıklar için sonuçlarla birlikte keskin bir şekilde düşecek. Bitcoin, kalıcı yukarı yönlü fiyat yörüngesine devam etmeden önce, yaklaşık 10.000-12.000 Dolar seviyesindeki iyi desteği yeniden ziyaret edebilir.

  “Bir yıl öncesinden önemli bir farkı incelediğimizde, Federal Rezerv ve çoğu merkez bankasının, düşen varlık fiyatlarından kaynaklanan deflasyonist güçlerin desteğiyle genişlemeye başlamak zorunda kalabileceğini gösteriyor.”

  McGlone ayrıca, Bitcoin’in “ana akıma doğru olgunlaştığını” ve değerinin düşük olabileceğini savunuyor. 2023’te Nasdaq 100 Hisse Senedi Endeksi karşısında yeni bir dip seviyeye düşmeye hazırlanan Bitcoin’in yıllık volatilitesinden bahsetti. (Bknz: Bitcoin Kurucusu Kimdir?)

  Bitcoin, yazı sırasında 16.775 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre kripto varlığı, son 24 saatte -%0,30 azalırken ve geçen hafta fiyatına göre %1,3 arttı. Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan %75’ten fazla düşüş yaşadı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Dash Coin Soygunu: Hackerlar Çin’deki Açığı Kullandı, Hapis Cezalarına Yol Açtı

  Şanghay'daki hackerlar, bir güvenlik açığını kullanarak bir kripto para...

  Notcoin (NOT Coin), Dev Token Yakımı ve Airdrop Güncellemeleri ile Kripto Haberlerinde Liderlik Ediyor

  Wormhole, merkeziyetsiz güvenliği artırmak amacıyla...

  Jason Derulo Satmayacağına Söz Verdiği Halde Solana Temelli Meme Coin’i Sattı

  Amerikalı ünlü şarkıcı Jason Derulo, son zamanlarda...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Bernstein Analistlerine Göre Ethereum Spot ETF’leri Bitcoin ETF’lerine Kıyasla Daha Az Talep Görüyor

  Ether spot ETF'leri için yapılan tahminler, Bitcoin ETF’lerine kıyasla daha düşük talep gösteriyor. ETH staking özelliğinin olmaması,...

  Dash Coin Soygunu: Hackerlar Çin’deki Açığı Kullandı, Hapis Cezalarına Yol Açtı

  Şanghay'daki hackerlar, bir güvenlik açığını kullanarak bir kripto para sitesine sızdılar ve yüz binlerce dolar değerinde altcoin çaldılar. Sonuç olarak, suça karışan üç kişi hapis...

  Notcoin (NOT Coin), Dev Token Yakımı ve Airdrop Güncellemeleri ile Kripto Haberlerinde Liderlik Ediyor

  Wormhole, merkeziyetsiz güvenliği artırmak amacıyla Karak Network ile entegrasyonunu duyurdu. Blast Foundation, BLAST token airdrop tarihini 26...