Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  Bitcoin Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  -

  • Bitcoin bugün 29.500$ seviyelerine kadar yükseliş yaşadı.
  • Bitcoin fiyatı yükseliş hareketine devam etmek için hangi seviyeyi kırmalı?
  • Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli destek ve direnç seviyeleri nereler?

  Bitcoin yükselişe devam edecek mi? Bitcoin’in geleceği ne olacak? Bitcoin Fiyat Tahmini! Güncel Bitcoin Analizi!

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyesi olan 29.400$ seviyelerinden satış ile karşılaşarak düşüş yaşadığı görülüyor.

  Bitcoin fiyatı yükseliş hareketine devam etmesi için 29.400$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yapması gerekiyor.

  Bitcoin belirttiğimiz bölgeden %4 yükseliş yaşadı ve kazandırdı. Önceki Bitcoin analizini görüntülemek için tıklayınız.

  Bitcoin fiyatı 28.600$ seviyesinde bulunan direnç seviyesinin üzerine çıktı ve bu direncin üzerinde mum kapanışlarına devam etti.

  Bitcoin 28.600$ seviyesinin üzerinde mum kapanışlarına devam ettiği sürece, yükseliş hareketini 30.500$ seviyelerine kadar devam ettirebilir. Bitcoin 28.400$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamaz ise düşüş hareketini devam ettirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler