Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yatırımcılarının Takip Etmesi Gereken Kritik Seviyeler!

  Bitcoin Yatırımcılarının Takip Etmesi Gereken Kritik Seviyeler!

  -

  • Bitcoin için attığımız analiz %3 kazandırdı.
  • Bitcoin kritik direnci 28.600$ üzerinde günlük mum kapanışlarına devam edecek mi?
  • Bitcoin’in yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli destek ve direnç seviyeleri nereler?

  Bitcoin yükselişe devam edecek mi? Bitcoin’in geleceği ne olacak? Bitcoin Fiyat Tahmini! Güncel Bitcoin Analizi!

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  2 Saatlik Bitcoin/Dolar Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin/Dolar Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, dün paylaştığımız bölgeden %3’lük yükseliş yaşamış ve yazı sırasında 2 saatlik desteği olan 28.278$ desteğine tutunmaya çalışıyor.

  Önceki Bitcoin Analizimizi incelemek için tıklayın.

  Bitcoin yazı sırasında 28310$ seviyelerinde hareketini sürdürüyor. Bitcoin fiyatı analizde belirtilen desteği 28.278$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışlarına devam etmesi halinde yükselişini analizde belirtilen 29.400$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin fiyatı 29.400$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde bir sonraki hedefi 30.460$ seviyeleri olacaktır.

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin/Dolar Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin/Dolar Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in orta vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi 28.300$ seviyesinin üzerinde 12 saatlik mum kapanışları yapmasına rağmen, üzerinde kalıcılık sağlayamadığı için düşüş hareketi gerçekleştirmiş.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 28.300$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini 27.260$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin 27.260$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa, bir sonraki düşüş hedefi 26.585$ seviyeleri olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler