Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? Güncel Bitcoin Analizi!

  Bitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? Güncel Bitcoin Analizi!

  -

  • Bitcoin dün %4 düşüş yaşadı.
  • Bitcoin kritik desteğine tutunabilecek mi?
  • Bitcoin’in önemli destek ve direnç bölgeleri nereler?

  Bitcoin’in geleceği ne olacak? Bitcoin yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel Bitcoin Analizi!

  Bitcoin Kritik Desteğine Tutunabilecek mi?

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in güncel fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölge aralığı olan 27.790$ -28.244$ bölge aralığında yatay hareketler gerçekleştiriyor.

  Bitcoin fiyatı 27.790$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarına devam etmesi halinde, tekrardan 28.600$ seviyelerine yükseliş hareketi gerçekleştirmek isteyebilir.

  Dün Paylaştığımız Bitcoin Analizimiz belirttiğimiz bölgeden %3 düşüş yaşamıştır. Analizi incelemek için tıklayın.

  Bitcoin’in en yakın direnç bölgesi 28.600$ seviyesinde bulunuyor. Bitcoin fiyatı 28.600$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde yükseliş hedefi 29.358$ seviyeleri olacaktır.

  Kısa Vadeli Bitcoin Yorum Analizi!

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 2 saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli 28.278$ direnç seviyesine yakın hareket ediyor.

  Bitcoin fiyatı bu direnç bölgesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yapması halinde yükselişini analizde belirtilen fib bölge aralığına kadar devam ettirebilir.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini 27.262$  seviyelerine kadar devam ettirmek isteyecektir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler