Bitcoin yükselecek mi? Sonunda Beklenen Şey Gerçekleşti! Para Girdisi Detayları!

Bitcoin BTC

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin için güzel günler yakında mı? CoinShares’in haftalık raporu, kurumsal yöneticilerin dört haftalık kâr elde ettikten sonra tekrar kripto fonları satın alma yönünde olduğunu gösterdi. Acaba bu bitcoin fiyatına etki edecek mi? Bitcoin Boğa koşusuna devam edecek mi? Bitcoin sonunda yükselecek mi? Bitcoinin yükselmesini ne engelliyor?

Bitcoin için Beklenen An Sonunda Geldi Mi?

Bitcoin Boğa

Şubat 2018’den bu yana en uzun satış serisinin ardından, kurumsal yöneticiler geçen hafta dijital varlık fonlarının net alıcıları oldular ve piyasadaki en kötü satışın geride kaldığına dair temkinli bir iyimserlik sundular.

Alımlar Başladı, FUD Sonunda bitiyor mu?

CoinShares son raporunda, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) için ayrılan fonların geçen hafta 63 milyon doları bulduğunu söyledi. Dokuz hafta içinde ilk kez, özel fonlarla tüm bireysel dijital varlıklarda girişler kaydedildi. Yani uzun zaman sonra hacimde artış var.

Bitcoin Boğa ve Ayı

Bitcoin’e ayrılan fonlar, haftalık girişlerde 38.9 milyon doları gördü ve geçen yıldan bugüne toplamı 4.1 trilyon dolara çıkardı.

Ether fonları, haftalık girişlerde 17.7 milyon dolar kaydederek, geçtiğimiz yıldan bugüne toplamlarını 960 milyon dolara çıkardı ve art arda üç haftalık çıkış yakaladı. Yani Ether’de hacim artıyor!

Bitcoin ve Ethereum’da Hacim Artıyor

Polkadot ve XRP’ye yatırım yapan fonlar, sırasıyla 2,1 milyon dolar ve 1,2 milyon dolarlık girişler gördü. Yani bu iki varlık fonu için toplamda 3.3 Milyon dolarlık hacim artışı olduğunu söyleyebiliriz.

Çoklu varlık fonları haftalık pozitif girişler görürken, toplam önceki haftalara göre çok daha küçüktü, bu da yatırımcıların Bitcoin‘e geri döndüklerinin bir işaretiydi.

Bitcoin Ayı ve Boğa

Grayscale’den Açıklama

Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisi Grayscale, geçtiğimiz hafta yönetim altındaki toplam varlıklarının 29,8 milyar dolara ulaştığını bildirdi. Bazı analistler, Grayscale’in GBTC kilitlenmesinin sona ermesinden sonraki haftalarda kripto piyasalarının karşı rüzgarlar yaşayabileceğinden endişe duyuyor ve yatırımcıların hisseleri satmasına izin veriyor. Yani fiyat düşebilir.

Grayscale

Kurumsal alıcılar, kriptonun en son boğa piyasasında önemli bir rol oynadı ve onlar da düşüş yolunda bir oynaklık kaynağı oldular.

Siz piyasanın şu anki gidiş hattı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bitcoin mi yoksa altcoinler mi siz hangisini tercih ediyorsunuz  yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook