Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Yine Satış İle Karşılaştı! Yükseliş Bitiyor Mu?

Bitcoin Yine Satış İle Karşılaştı! Yükseliş Bitiyor Mu?

-

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ederken, Bitcoin günlük mumunu düşüş ile kapatabilir. Bitcoin yükselişe devam edecek mi? Güncel Bitcoin Analizi yazımızda.

Bitcoin Yükselişini Bitirdi Mi?

Bitcoin’in fiyat grafiğini incelediğimizde, yatay direnç bölgesinin üzerine çıkarak 24.300$ seviyelerine kadar yükseliş gerçekleştirdi. Bitcoin 24.300$ bölgesinden satış ile karşılaşarak düşüş yaşadı ve gün içinde 23.200$ seviyelerine geriledi.

Bitcoin’in önemli destek bölgeleri incelendiğinde, en yakın destek bölgesinin 22.200$ seviyelerinde olduğu görülüyor. (Bknz: Bitcoin Kurucusu Kimdir?)

Bitcoin 22.200$ seviyesinin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketine 20.000$ seviyelerine kadar devam edeceği düşünülebilir.

Bitcoin yükseliş hareketine devam etmek için 23.400$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam etmesi gerekiyor. 23.400$ bölgesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleşmesi halinde yükseliş hareketine 25.000$ seviyelerine kadar devam edebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler