Çarşamba, Ocak 27, 2021

Bitcoin Trade Uzmanı Fiyat tahmini paylaştı: Yatırımcılara kritik uyarı

Bitcoin Trade
Bitcoin Trade

Profesyonel bitcoin trade uzmanı Peter Brandt, paylaştığı Bitcoin tahmini ile yatırımcıları uyardı. Yaptığı tahminler sebebiyle “efsane” sıfatıyla anılan Brandt, Bitcon Fiyatı 20 bin dolardan 3 bin dolara düştüğü günlerde yaptığı üst üste tutarlı tahminleriyle ün kazanmıştı.

Kasım ayının sonundan ocak ayının başına kadar, Bitcoin bir ters baş ve omuz modeli çizdi. Bu durum Bitcoin’i 6.400 dolarlık en düşük seviyesinden 9.200 dolara kadar yükseltti. Ralli, bazı analistin trend çizgisini yorumlamasına göre, BTC’nin düşüş trendi kanalından çıkmasına neden oldu.

Profesyonel kariyeriyle takdir toplayan Brandt, Bitcoin’in düşüş trendi kanalındaki son kopuşunu gösteren yeni bir fiyat grafiği paylaştı ve bununla birlikte bir dizi yükseliş faktörü belirledi.

Bu faktörler, 18 günlük hareketli ortalamanın yeniden test edilmesinin yanı sıra üst kanal sınırının yeniden test edilmesini içeriyor. Bu testlerin her ikisi de şu anda destekleniyor.

Brandt ayrıca 14 Ocak’ın düşük seviyesinin hâlâ sağlam olduğuna ve 3DTSR’nin henüz tetiklenmediğine dikkat çekiyor.

Bitcoin Trade Uzmanı Brandt uyardı: “Bitcoin ciddi düzeltmeye girerse hedefi 1.000 dolar olur!”

Trader, yukarıdaki faktörlerden herhangi birinin değişmesi durumunda daha ciddi bir düzeltme olabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Elliott Dalga Teorisi hakkındaki son tartışmalar, kripto varlığı mevcut momentumunu kaybederse, yeni bir dürtü dalgası yukarı doğru başlamadan önce 1.000 dolara kadar büyük bir panik satışla sonuçlanabileceğini ima ediyor.

Brandt’ın uyardığı ciddi düzeltme ise 1.000 dolar.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!


 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺12.55
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.22