Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Kritik Desteğinden Yükselişe Başlayabilir Mi? BTC Analizi!

  Bitcoin Kritik Desteğinden Yükselişe Başlayabilir Mi? BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin son 3 günde %5 düşüş yaşadı.
  • Bitcoin fiyatı düşüşe devam edecek mi?
  • Bitcoin 27.100$ seviyesinin üzerinde kalırsa yükseliş nereye kadar devam edecek?

  Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik seviyeler nereler? Bitcoin Yükseliş için hazır mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyatı yazı sırasında 12 saatlik destek bölgesinde yatay hareketini sürdürüyordu. Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 27.100$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketini bu bölgeden başlatabilir.

  Bitcoin fiyatı bu bölgeden yükseliş hareketine 28.400$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir. Bitcoin 27.100$ seviyesi kritik destek bölgesidir. Bu bölgenin üzerinde kalması, yükseliş trendinin devam ettiğini gösterir.

  Bitcoin fiyatı 28450$’ın üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa, bir sonraki yükseliş hedefi 29.700$ seviyesi olacaktır.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyat grafiği kısa zaman diliminde incelediğinde, bitcoin 2 gündür yatay hareketine devam ediyor.

  Bitcoin fiyatı 27.900$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yapması halinde, yükseliş hareketini 28.400$ seviyesine kadar gerçekleştirmek isteyecektir.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen direnç bölgesini kıramaz ise düşüş hareketini tekrardan 27.300$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin fiyatı 27.900$ seviyesini kıramadığı sürece, BTC fiyatında düşüş görme olasılığımız artacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler