Diğer

  Bitcoin Kış Uykusundan Uyanıyor mu? TOTAL 1 Trilyon Dolara Ulaştı!

  Kripto para birimlerinin kralı Bitcoin, yılın başından bu yana çok sayıda kritik direnci geçiyor. CoinGecko’ya göre, kripto Para şu anda haftalık zaman diliminde %14 arttı ve 23.008 $’dan işlem görüyor, bu da BTC’nin kriptonun yükselişini sınırlayan 22.000 $ ve 23.000 $ direnç seviyelerini aşmasına neden oluyor.

  Bu yıl, hem Ethereum hem de Bitcoin diğer üst düzey altcoinlerle birlikte büyük kazançlar elde ettiğinden, Kripto Para birimlerine ilişkin yatırımcı duyarlılığında tam bir U dönüşüne tanık oldu. Bu, tüm Kripto pazarının neredeyse her açıdan yeniden canlanmasına yol açtı.

  CoinMarketCap’e göre, yazının yazıldığı sırada, tüm Kripto Para Piyasasının (TOTAL) mevcut piyasa değeri 1,05 trilyon dolardır.

  Bitcoin Kış Uykusundan Uyanıyor Mu?

  Bitcoin en son bariyer çizgisini aştığından beri Twitter çok yükseldi. Analistler 23.000 $ duvarındaki kırılmanın, bu yılki boğa piyasasına girişi doğrulayacağını, hatta bazıları uzun vadede 100.000 $ veya daha fazlasını hedefleyeceğini söylüyor.

  Bu son fiyat hareketi, Bitcoin’deki kısa pozisyonların büyük çapta tasfiye edilmesine yol açtı. Bu BTC’nin 23 bin doları geçmesinin birkaç nedeni var.

  Sadece birkaç saat önce, teknoloji hisselerinin piyasa rallisine öncülük etmesiyle NASDAQ endeksi neredeyse %3 arttı. Bitcoin, geleneksel finansal alanla yoğun bir şekilde bağlantılıdır. Bu, NASDAQ gibi büyük endeksler yükselmeye devam ederse, Bitcoin’in tüm Kripto Para birimleri ile birlikte aynı şeyi yapacağı anlamına gelir.

  Ekonomik bir yumuşak iniş bekleyen daha geniş finansal alanla, durum düzeldikçe hem Kripto hem de borsadaki yükseliş devam edecek. Aralık ayı Tüketici Fiyat Verileri (TÜFE) iyimser havaya katkıda bulundu.

  Bitcoin Fiyatları İçin Sırada Ne Var? BTC Tahmini!

  Bazı analistler, Bitcoin’in fiyat hareketinin kısa vadede biraz yavaşlamasının beklendiğini, çünkü bir sonraki hedefin önümüzdeki haftalarda veya aylarda 30 bin dolar olacağını söyledi.

  Yazım sırasında, Bitcoin boğaları, 23.328 $ bugünkü yükselişe direndiği için önümüzdeki birkaç gün içinde ayılar tarafından yeniden test edilecek olan 22.661 $’lık mevcut desteğin üzerinde konsolide olmaya çalışmalı.

  Grafik: Tradingview

  Piyasa ivmesi yavaşlayabileceğinden, yatırımcılar ve tüccarlar da şimdilik konsolidasyona dikkat etmelidir. Piyasadaki toplam koin arzını azaltacak bir olay olan Bitcoin’in yarıya inmesi de gerçekleştiği anda yukarı yönlü baskı oluşturacaktır.

  Boğalar, geleneksel finansal alandaki mevcut durumu da takip etmelidir. kripto paranın borsa ile yüksek korelasyonu ile Bitcoin’in geleceği, borsadaki hareketin yanı sıra gelişen makroekonomik eğilimlere bağlı olacaktır.

  Şimdilik, Bitcoin sahipleri konsolide etmek ve 24,5 bin dolar ve 25 bin dolar dirençlerini hedeflemek için yeterli güce sahip olmalıdır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin Opsiyonları Bugün Sona Eriyor: Güncel On-chain Verileri!

  Bugün Bitcoin opsiyonları sona erecek; Opsiyon verileri ve güncel on-chain verileri BTC fiyatı için neye işaret ediyor?

  BlackRock, Spot Bitcoin ETF’sini, Brezilya’da Başlatmaya Hazırlanıyor

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'si IBIT'i Brezilya'da da başlatmak için harekete geçiyor.

  Hong Kong’daki Bitcoin ETF’sinin Yönettiği Varlıklar 100 Milyon Dolara Ulaştı!

  Hong Kong'daki Bitcoin Futures ETF'sinin yönettiği varlıkların miktarı 100 milyon dolara ulaştı; Hong Kong'da ilgi artıyor!

  Floki Geliştiricileri, Devasa Miktarda FLOKI Token Yakmayı Planlıyor: İşte Detaylar!

  Popüler memecoin projesi Floki'nin geliştiricileri, FLOKI token yakım planlarını açıkladı; Ne kadar token yakılacak? İşte öneri detayları!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Bitcoin Opsiyonları Bugün Sona Eriyor: Güncel On-chain Verileri!

  Bugün Bitcoin opsiyonları sona erecek; Opsiyon verileri ve güncel on-chain verileri BTC fiyatı için neye işaret ediyor?

  BlackRock, Spot Bitcoin ETF’sini, Brezilya’da Başlatmaya Hazırlanıyor

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'si IBIT'i Brezilya'da da başlatmak için harekete geçiyor.

  Hong Kong’daki Bitcoin ETF’sinin Yönettiği Varlıklar 100 Milyon Dolara Ulaştı!

  Hong Kong'daki Bitcoin Futures ETF'sinin yönettiği varlıkların miktarı 100 milyon dolara ulaştı; Hong Kong'da ilgi artıyor!