Bitcoin İçin Kötü Durum Senaryoları!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in yönü hakkında yorumlarda bulunan analistler Temmuz ve Ağustos aylarında karşımıza çıkma ihtimali olan iki kötü senaryodan bahsediyor.

Bitcoin İçin Temmuz Ayında Olabilecek En Kötü Senaryo!

Analistin Bitcoin Grafiği
Analistin Bitcoin Grafiği

Twitter hesabından yapılan paylaşımlarda açıklamada bulunan analist PlanB zincir analizi verilerini ele alarak değerlendirmeler yaptığını söylüyor. Bitcoin için Boğa sezonunda olduğumuzu düşünen analist, en kötü senaryo gerçekleşirse Temmuz ayında Bitcoin’in 28 bin dolar seviyesinde aylık kapanış yapabileceğini söylüyor. Bu seviyeyi bir taban fiyat olarak değerlendiren analiste göre bu senaryo gerçekleşse bile bu ayı sezonuna girdiğimizin bir işaretli olmayacak.

Bitcoin İçin Ağustos Ayında Olabilecek En Kötü Senaryo!

Analistin Bitcoin Grafiği
Analistin Bitcoin Grafiği

Analist Temmuz ayı içerisinde ki senaryonun gerçek olması halinde bile ayı sezonuna girmeyeceğimizi çünkü Ağustos ayında bir artış beklediğini söyledi. Yaptığı paylaşımlara göre analist Ağustos ayında Bitcoin’in 47 bin dolar seviyesinde aylık kapanış yapabileceğini aktarıyor. “Zincir üstü verilerim bana bu boğanın bitmediğini söylüyor. Bu S2F modeli ile de uyumludur. Ayrıca taban göstergem Ağustos ayında 47 bin dolar aylık kapanışının altına düşmeyeceğimiz söylüyor.” diyerek boğanın bitmediğini bir kez daha bizlere söylemiş oldu.

Bitcoin’in En Yüksek Seviyesi 64 Bin Dolar Mı?

Analistin Paylaştığı Bitcoin Grafiği
Analistin Paylaştığı Bitcoin Grafiği ve Kraken’de Büyüme ve Pazarlama Direktörü olan Dan Held’in yorumu

Yaptığı paylaşımlarda ünlü analist takipçilerine iki seçenek sundu.

  1. En yüksek seviye 64 bin dolardı ve 25 bin ile 50 bin dolar arasında gidip gelecek miyiz?
  2. 64 bin dolar en  yüksek seviye değildi ve 100 bin dolar ile 288 bin dolarlık S2F’ye doğru devam edeceğiz .

“Param ikinci seçenekte” ifadelerini kullandı.  Bir çok analist ise bu grafikleri ve yapılan analizi doğruladı. Analisti destekleyenler arasında Kraken’de Büyüme ve Pazarlama Direktörü olan Dan Held’de vardı.

Held açıklamasında “Hemfikirim. Döngünün başındayız” diyerek analistin paylaşımına cevap verdi. Düşme senaryolarını paylaşan analist bunların gerçekleşme ihtimali olduğunu ama bunun en kötü ihtimal ile gerçekleşeceğini söyledi. Bu bahsedilen düşüşlerin yaşanabilme ihtimali olsa da analist bunun olacağını düşünmediğini ve parasının Bitcoin’in  yeni zirvelere gideceği seçenekte olduğunu söyledi.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook