Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Bitcoin son 3 günde yaklaşık %10’luk yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Peki Bitcoin yükseliş hareketine devam edecek mi? Bu durum altcoinleri nasıl etkileyecek? Yazımızda Bitcoin’in önemli destek ve direnç bölgelerini belirttik.

Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

Bitcoin grafiğini günlük zaman diliminde incelediğimizde, 6 Saatlik zaman diliminde önemli destek bölgemiz olan 18.000$ ve 19.966$ bölgesinin önemli destek bölgemiz olarak çalıştığını görüyoruz. Bu bölgelerin üzerinde kaldığı sürece bitcoin yükseliş hareketini grafikte belirttiğimiz bölgelere kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Orta vadeli mum yapısı içerisinde baktığımızda, 20.724$ bölgesinde önemli direnç bölgesinin olduğunu görüyoruz. Bu bölgenin üzerinde günlük mum kapatması halinde yükseliş hareketine devam etme olasılığı yüksek.

Altcoinlerin de, Bitcoin 20.724$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapatması halinde yükseliş hareketlerine devam edeceğini düşünüyorum.

Kısa Vadeli Bitcoin Analizi

Bitcoin grafiğini kısa zaman dilimlerinde incelediğimizde, 4 saatlik zaman diliminde önemli destek bölgesinin 19.600$ bölgesi olduğunu görüyoruz.

Bu bölgenin üzerinde kaldığı sürece kısa zaman dilimde yükseliş trendinin devam edeceğini düşünüyorum. Bitcoin 19.600 dolar bölgesine gelmesi halinde, 19.400$ bölgesinin altında mum kapanışı stop olacak şekilde long konfirmasyonu bakılabileceğini düşünüyorum.

Bitcoin Belirtilen bölgenin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine devam edeceğini düşünüyorum.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version