Ana SayfaKripto Para AnalizleriEthereum, Bitcoin Karşısında Ezilirken MATIC Güçlü Duruyor! Videolu Anlatım

Ethereum, Bitcoin Karşısında Ezilirken MATIC Güçlü Duruyor! Videolu Anlatım

-

Genel kripto para piyasası FTX çöküşünün ve gelişmelerinin etkileri ışığında düşüş yönlü fiyatlanmaya devam ederken Bitcoin 15.480 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşadı. BTC karşısında daha fazla değer kaybeden lider altcoin Ethereum eşliğinde altcoinlerin genelinde de ciddi düşüşler yaşandı. Ancak MATIC güçlü fiyat hareketleri sergilemeye devam ediyor.

Bitcoin, Ethereum ve Matic Analizlerini Youtube Kanalımızdan da İzleyebilirsiniz.

Bitcoin Kısa Vade Fiyat Analizi

BTCUSDTPERP_2022-11-22_22-21-59

Lider kripto para birimi Bitcoin’in aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 15.840-15.980 dolar bölgesini kaybetmediği sürece pozitif fiyatlanma sergilemesi muhtemel olacaktır. Ancak bölgenin kaybı halinde ise 15.600 dolar seviyesinin altında gerçekleşecek fiyat hareketleri izlenmelidir.

BTC için 15.600 dolar seviyesinin altında kalıcı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ve seviyenin kazanılamaması halinde paritede satışların hızlanması muhtemel olacaktır.

Bitcoin’de yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 16.400 ve 16.900 dolar seviyeleri kısa vadede işlem alan piyasa katılımcıları için önemli seviyeler olacaktır. Bu seviyelerin aşılması ile birlikte en kritik direnç bölgesi 17.800 dolar bölgesi olacaktır.

Ethereum Kısa Vade Fiyat Analizi

ETHUSDTPERP
coinotag

Lider altcoin Ethereum son fiyat hareketleri ile birlikte 1071 dolar seviyesinde eşit dip yaptı. ETH için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 1136-1143 dolar direnç bölgesinin kazanılamaması halinde 1071 dolar seviyesinin altında fiyatlanma muhtemel olacaktır.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 1136-1143 dolar bölgesinin aşılması halinde 1279-1288 dolar bölgesine kadar bir yükseliş yaşanabilir. Ancak öncesinde 1175-1197 ve 1235 dolar satıcılı bölgeler olacaktır.

MATIC Kısa Vade Fiyat Analizi

MATICUSDTPERP
coinotag

MATIC kısa vadeli 45m grafikte işlem gördüğü yatay kanalın üzerinde işlem görüyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde imbalance boşluğunun onarılması amacıyla 0.828 dolar seviyesi altında bulunan 0.819-0.824 dolar demand bölgede konfirmasyon aranarak long işlemler aranabilir. (Bknz: Long Nedir?)

MATIC Orta Vade Fiyat Analizi

MATICUSDT_2022-11-22_22-23-47

Altcoin için orta vadeli günlük grafikte yatay bir kanalda işlem görmeye devam ediyor. Paritede aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 0.7-0.735 dolar günlük talep bölgesinin kaybedilmesi halinde 0.46-0.515 dolar seviyelerine kadar sert düşüş yaşanabilir.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 0.845 dolar seviyesi üzerinde kalıcılık sağlanması halinde 0.98 seviyeleri hedef olacaktır. Bu bölgenin aşılması halinde ise 1.195-1.26 dolar bölgesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler