Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Düşüş Hareketine Devam Edebilir Mi? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin Düşüş Hareketine Devam Edebilir Mi? Güncel BTC Analizi

  -

  • Bitcoin, önemli destek bölgesi olan 26.300 dolar seviyesinden güçlü alımlarla yükselişe geçti.
  • BTC fiyatı, 26.800 dolar seviyesinin üzerindeki mum kapanışlarıyla yükseliş hareketini sürdürmeyi hedefliyor.
  • Dikkatli olunması gereken bölgelerde, kaldıraç oranının iyi ayarlanması önem taşıyor.

  Bitcoin’in fiyat hareketi, son zamanlarda önemli bir destek bölgesinden güçlü bir yükselişle dikkat çekiyor. Analizlerimize göre, BTC’nin belirli seviyeleri aşmasıyla yükseliş beklentisi artarken, bazı noktalarda dikkatli olunması gerektiğini unutmamak önemlidir.

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 12 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, güçlü alımlarla birlikte önemli destek bölgesi olan 26.300 dolar seviyesinden yükseliş gerçekleştirdi ve 26.960 dolar seviyelerine kadar ilerledi.

  Bitcoin fiyatı, analizde belirtilen 26.800 dolar seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarını sürdürdüğü sürece yükseliş hareketini devam ettirmeyi hedefleyecektir.

  Bitcoin’in en yakın destek bölgesi 26.300 dolar seviyesinde bulunmaktadır. BTC fiyatı, bu seviyeyi destek olarak korumalıdır. Eğer Bitcoin, günlük mum kapanışını 26.300 doların altında gerçekleştirirse, düşüş hareketini 25.200 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir.

  BTC fiyatı, 26.300 dolar seviyesinin üzerinde kalmaya devam ettiği sürece yükseliş hedefi analizde belirtilen 28.300 dolar seviyeleridir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Analizi

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyatı 2 saatlik zaman diliminde incelendiğinde, daha önceki BTC analizimizde belirttiğimiz fibonacci destek bölgesi olan 26.475 dolar ile 26.314 dolar aralığından dönüş sağlamış ve %2.22 kazanç elde etmiştir.

  Önceki Bitcoin analizimizi incelemek için tıklayın.

  Bitcoin kısa zaman diliminde, analizde belirtilen 26.150 dolar seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışlarını sürdürdüğü sürece yükseliş hedefi olarak 28.200 dolar seviyesi gözlemlenmektedir.

  Bitcoin, 26.150 dolar seviyesinin altında 2 saatlik mum kapanışı gerçekleştirirse düşüş trendini sürdürme niyetini ortaya koyar.

  Bu belirtilen bölgelerde, long-short işlemlerinde dikkatli olmak ve kaldıraç oranını iyi ayarlamak önemlidir.

  Özetle, Bitcoin’in analizde belirtilen seviyelerin üzerindeki performansı yükseliş beklentisini desteklerken, bu seviyelerin altında yaşanan kapanışlar düşüş eğilimini güçlendirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler