Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Düşüş Hareketine Devam Edebilir! Güncel BTC Analizi

  Bitcoin Düşüş Hareketine Devam Edebilir! Güncel BTC Analizi

  -

  • Bitcoin’in son 24 saatlik işlem hacmi 12.812.011$ seviyelerine düşerek %5.11’lik bir düşüş gerçekleştirdi.
  • Bitcoin fiyatı 26.400$ desteğine tutunamazsa ne olacak?
  • Bitcoin yatırımcıları hangi seviyeleri takip etmeli?

  Bu makalede, Bitcoin’in 2 saatlik mum grafiği üzerinden yapılan analiz sonuçlarına odaklanacağız. Makalede, Bitcoin’in belirli destek ve direnç seviyeleri hakkında bilgi verilerek, olası yükseliş ve düşüş senaryoları ele alınacak. Bu bilgiler, yatırımcılar için değerli bir rehberlik sunarken, makale tamamen bilgilendirme amacı taşıyacak olup, yatırım tavsiyesi içermeyecektir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 2 saatlik mum grafiği incelendiğinde, önemli destek bölge aralığı olan 26.475 dolar ile 26.153 dolar arasına düşüş hareketini sürdürdüğü gözlemleniyor.

  Bitcoin fiyatı, bu destek aralığına tutunmayı başarırsa, bu seviyeden 28.200 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketini başlatabilir.

  Eğer Bitcoin fiyatı 26.153 dolar seviyesinin üzerinde 2 saatlik bir mum kapanışı gerçekleştirirse, analizde belirtilen bölgeden yükseliş hareketini başlatabilir.

  Ancak, Bitcoin 26.153 dolar seviyesinin altında 4 saatlik bir mum kapatırsa, düşüşünü 25.800 dolar seviyelerine kadar devam ettirmek isteyecektir.

  Bu nedenle, yatırımcılar için önemli olan Bitcoin’in belirtilen destek ve direnç seviyelerini izlemek ve bu seviyelerin nasıl tepki verdiğini gözlemlemektir. Bu tepkiler, fiyat hareketinin yönü hakkında önemli bilgiler sağlayabilir.

  Bitcoin’in Hacmi Son 24 Saatte Düşüş Yaşadı!

  Bitcoin’in son 24 saatlik işlem hacmi, 12.812.011$ seviyelerine düşerek %5.11’lik bir düşüş yaşadı.

  Bitcoin fiyatı, yazı yazıldığı sırada 26.630$ seviyesinde hareket ediyordu. Pek çok yatırımcı, Bitcoin’in düşüş eğilimine devam edeceğini düşünüyor olsa da, bazı analistler Bitcoin’in bu seviyelerden yeni zirvelere hareket etme potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler