Bitcoin Cash (BCH) Yorum: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin Cash (BCH) yorum analizimizle birlikte, Bitcoin Cash Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BCH için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Bitcoin Cash yorum analizimizin detayları…

Bitcoin Cash Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Bch

Bitcoin Cash (BCH) teknik analizimizle birlikte, Bitcoin Cash’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Bitcoin Cash fiyatının güçsüz bir biçimde yatay seyirde ilerlediğini gözlemliyoruz. Geçen boğa koşusunda müthiş artışlar sergilese de Mayıs ayındaki çöküşte BCH’nin aynı sertlikte düştüğünü görüyoruz. Bu sert düşüş altcoini hayli etkilemiş. Henüz hacim kazanamayan BCH coinin yükseliş hareketleri sönük kalıyor.

Bch

BCH coinde satış baskısını ve alım baskısını daha rahat görebilelim diye analize ekledik. Grafikte görüldüğü üzere iki farklı trendimiz mevcut. Bu trendlerden birisi alım baskısının güçlendiğini gösterirken, diğer trend ise satışın arttığını göstermekte. İki yapının oluşturduğu başka bir yapı ise üçgen formasyonu. Teknik açıdan konuştuğumuzda BCH coinin ana yönünü tayin etmesi için bu trendlerden birinin kırılması gerektiğini belirtebiliriz. Ancak piyasanın olumlu havası bu düşüncemizi desteklemiyor.

Piyasanın olumlu seyrettiği bu günlerde markete para akışı sürüyor. Bu para akışı sayesinde BCH coinin üçgen yapısını yukarı kıracağını öngörebiliriz. Bu yapının kritik seviyesi ise grafikte görüldüğü üzere $728 seviyesidir. Yapının ortasında yer alan BCH coini daha yakından inceleyelim.

Bitcoin Cash Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Bch

BCH yorum analizi ile birlikte Bitcoin Cash coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BCH fiyatının üçgen yapısının ortasında hareket ettiğini gözlemliyoruz. Fakat minör açıdan baktığımızda BCH coin kendi direnç bölgesini aşmış ve üzerinde tutunmuş görünüyor.

Tutunulan destek bölgesi minör yapıda bile olsa fiyat için oldukça önemli diyebiliriz. Olası bir Bitcoin sarkmasında ise diğer alt destek bölgemiz mavi kutu ile işaretlenmiştir. Sonrasında ise üçgen yapısının alt trendi fiyatı karşılayacaktır.

BCH coin asıl hareketini satış baskısını aştıktan sonra başlatabilir. Satış baskısını temsil eden düşen trend seviyesi ise $728 seviyesidir. Bu seviye üzeri tutunum, orta vadede BCH coinin eski tepesini test etmesini bile sağlayabilir. Piyasa dinamiği bu senaryoda oldukça önemlidir.

Bitcoin Cash (BCH) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $728
Güçlü Destek $652 – $629
Güçlü Destek $582 – $567
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster