Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Bu Desteğine Tutunamazsa Düşüş Devam Edebilir! Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin Bu Desteğine Tutunamazsa Düşüş Devam Edebilir! Güncel BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin bugün %3’den düşüş yaşayarak 27.577$ seviyesine düşüş yaşadı.
  • Bitcoin 27.100$ desteğine tutunamazsa nereye kadar düşebilir?
  • Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli kritik bölgeler!

  Bitcoin düşüş hareketine devam edecek mi? Bitcoin’in geleceği ne olacak? BTC yatırımcıları hangi seviyeleri takip etmeli? Güncel BTC Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyatı dün %3’den fazla düşüş hareketi gerçekleştirdi ve 27.577$ seviyesindeki desteğine temas etti.

  Bir önceki Bitcoin Analizimizde paylaştığımız analizini inceleyen okuyucularımız, Bitcoin’in belirttiğimiz bölgeden dönmesiyle birlikte %4 kazanç sağlamış oldu. Sitemizde paylaştığımız Bitcoin analizini okumak için tıklayın.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 27.100$ desteğinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini tekrardan 28.500$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin Fiyatı 27.100$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa 26.600$ seviyelerine düşüş görebiliriz.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in fiyat grafiğini incelediğimizde 27836$ seviyelerinden fiyat hareketini sürdürüyor. Bitcoin fiyatı analizde belirtilen mor destek bölge aralığı olan 27.600$ – 27.200$ aralığındaki desteğine tutunursa yükseliş hareketini 28.500$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli destek bölgeleri analizde belirtilmiştir. Detaylı incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

  Bitcoin fiyatı 29.600$ seviyesini üzerinde günlük mum kapanışları yapmadığı sürece düşüş hedefi 26.600$ seviyeleri olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler