Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin bugün %3’den fazla düşüş yaşadı.
  • Bitcoin fiyatı 29.600$ direncini kıramadı! Şimdi ne olacak?
  • Bitcoin yatırımcılarını gelecekte neler bekliyor?

  Bitcoin düşüşe devam edecek mi? Bitcoin’in geleceği ne olacak? Bitcoin kritik desteği 26.600$ desteğine düşecek mi? Güncel BTC Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 29.600$ direncinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamadığı için bugün düşüş hareketi gerçekleştirdi.

  Bitcoin fiyatı 22 Nisan’da 27.300$ seviyelerinden, 30.043$ seviyelerine kadar yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Bitcoin 30 bin dolar seviyelerine tekrar yükseliş yaşamasına rağmen 29.600$ direnç seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamadı.

  Takip Edilmesi Gereken Kritik Destek Seviyesi!

  Bitcoin’in 29.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı görmediğimiz sürece düşüş hareketinin geleceğini daha önceki analizlerimizde belirtmiştik.

  Bitcoin fiyatı yazı sırasında 28.650$ seviyelerinden hareket ediyor. BTC Fiyatı kısa zaman diliminde analizde belirtilen 28.978$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini 26.600$ desteğine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin 26.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükselişini bu bölgeden tekrar başlatmak isteyecektir.

  26.600$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları düşüş hedefini 25.200$ seviyeleri yapacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler