Ana SayfaHaberBitcoin (BTC) Yükselişi Durmuyor! Veriler ise Hala Yol Var Diyor!

Bitcoin (BTC) Yükselişi Durmuyor! Veriler ise Hala Yol Var Diyor!

-

Kripto ekosisteminde çok ümit verici dramatik bir dönüşümü temsil eden şey, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC)’nin piyasa büyümesine öncülük ediyor oluşudur.

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin yazının yazıldığı zamana kadar yaklaşık yüzde 10 artışla 24.135,71 dolar seviyesine ulaştı ve geçen yedi günlük dönemde kaydettiği kayıpların yüzde 1,31’ini telafi etmeye hazır görünüyor.

Bitcoin’in Yükselişi Altcoinleri de Yükseltti!

Bitcoin’in fiyatının toparlanması, altcoinlerin de yükselişine neden oldu. Ethereum (ETH) yüzde 7,95 artışla 1.679 dolara, Cardano (ADA) ise yüzde 3,27 artışla 0,35 dolara yükseldi.

Bu büyüme perspektifi nefes almak için bir fırsat olarak görülürken, kripto analiz hizmeti sağlayıcısının belirttiği gibi, öncü kripto hâlâ ormanın dışında değil. Platform, şu andaki büyüme perspektifine rağmen, yatırımcıların 22.650-23.325 dolar arasındaki sonraki önemli direnç seviyesine dikkat etmelerini gerektiğini vurguladı.

Bitconi 18-25k Para Girdisi Çıktısı

Analitik şirket, bu seviyenin önemli olduğunu vurguladı çünkü bu noktada büyük bir birikim gerçekleşti. Bu noktada 1,14 milyon adres, bu coin’i yığdı ve aynı seviyenin yeniden test edilmesi bazı satış formlarının yakıtı olabilir.

Bitcoin’den Rüzgara Karşı Mücadele

Yatırımcılar arasında Bitcoin’e olan güvenin yeniden canlanmasına rağmen, gelecekte risk maruziyeti ile ilgili olarak yatırımcıların dikkatli olmaları gerekecek. ABD’deki üç büyük bankanın çöküşünün sonrası, iki kripto bankası Silvergate ve Signature ile devam etmektedir. Bu, blockchain ödeme şirketi Ripple Labs Inc’in Silicon Valley Bank’a maruziyeti bildirdiği gibi, ek kontagiyonlara neden olabilir. Sektör umut veriyor, ancak pozitivite dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler