Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 22Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin boğalarının 11.000 $ ‘ı geçme gücünden yoksun olduğu için BTC grafiklerinde düşüş gözlemlendi. Dünyanın en büyük kripto para birimi liderliğini üstlenen Bitcoinde düşüş odaklı seyir devam ediyor. BitTorrent’in fiyatı, Maker’ın düşüş trendi devam ederken fiyatta keskin bir düşüş kaydettiğini belirttiği için beklentileri ve grafiklerinde düşüş ihtimallerini yükseltti.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de BTC / USD

Bitcoin boğaları 11.000 $ seviyesini geri almak için çok mücadele etti ancak başarısız oldular ve BTC, yazının yazıldığı sırada fiyatı daha da yukarıya taşımak için tüm gücünü kaybetmiş gibi görünüyordu.

Bollinger Bantlarının son birkaç gündür sabit kaldığı görüldü. Az olmasa da, kripto varlığın oynaklığı nispeten düşüktü. Yazının yazıldığı sırada, BTC’nin fiyatı alt banda doğru hareket ederken, topluluk içerisinde de düşüş beklentileri artıyor gibi görünüyordu.

Bitcoin ayrıca son birkaç hafta içinde işlem hacminin azaldığına dikkat çekerek, bir yükselişin pek olası olmadığını gösteriyordu.

Grafikte aşağı yönlü bir sapma da görüldü, momentum göstergesi (RSI) daha düşük seviyelere çıkarken, fiyat yükseldi. Yazım sırasında RSI 43’teydi. Tarafsız olan 50 seviyesini savunamama, 10.000 $ ‘dan başlayan yükseliş trendinin tükenebileceğinin bir işareti olabilir!

Önümüzdeki günlerde BTC’nin bir kez daha 10.400 dolara düşmesi muhtemel görünüyor.

İlgili haberlerde, Bitcoin’in Ethereum’da olup olmadığı tartışması kızıştı, ancak konu ile ilgili son söz henüz söylenmedi.

BitTorrent [BTT]

Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de BTT / USDT

Aroon Göstergesinin gösterdiği gibi, trend geçen hafta aşağı doğru ilerliyor ve kısa süreli dalgalanmalar da görülüyor. Aslında, BTT yavaşça kendi destek bölgesinin altına kaydı ve kripto muhtemelen daha da düşebilir.

BTT de dahil olmak üzere altcoinlerin çoğu Eylül başından beri kırmızı gördü ve BTT dahil birçok altcoin önümüzdeki günlerde değer kaybetmeye devam edecek.

CoinMarketCap’te 51. sırada yer alan BitTorrent, 316 milyon dolarlık piyasa değerine sahipti.

Maker [MKR]

Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

Maker, 500 dolarlık destek seviyesinin altına düştü ve basın zamanında, 452 dolarlık destek seviyesini geçen bir burnun ortasında görünüyordu.

Chaikin Para Akışı, ayıların pazarda baskın olduğunu gösterdi. Göstergedeki negatif değer, yoğun satış baskısı karşısında piyasadan dışarı akan sermayeyi de vurguladı.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster