Salı, Nisan 20, 2021

Bitcoin Analizi! Ünlü Analist Bitcoin Hakkında Konuştu

Bitcoin Analizi – Bitcoin için bir sonraki durak belli mi? Ünlü Analistin Bitcoin yorumu ! neler dedi? İşte o Bitcoin yorumu!

Bitcoin analizi

Kripto para piyasası aralıksız yükseliş yaşanan 2019 yılının ilk yarısından sonra dalgalanmalarla dolu ikinci yarıya girdi ve Bitcoin (BTC) 14.000 dolardan 6.500 dolara kadar düştü.

Sıradaki Durak Neresi? Bitcoin Analizi

Bitcoin’in böylesine sert gerilemesi kripto para piyasasında orta çaplı bir şaşkınlık ve panik yarattı. 7.500 dolar seviyelerine yükselen BTC piyasaya bir nebze olsun nefes aldırtmayı başardı.

2018 yılının ortalarında Bitcoin’in 3.150 dolara kadar düşeceğini tahmin eden bir analist ise Bitcoin için önümüzdeki günlerdeki tahminini açıkladı.

TD Sequential olarak da bilinen gizemli analist Tom DeMark, Point 72 isimli indikatörünü bu sefer 2020 yılı için kullandı. BTC’nin önümüzdeki tarihlerde yüzde 30 düşüş yaşayabileceğini itiraf etti.

Daha önceleri sosyal medya platformlarında uzun bir süre sessizliğe bürünen analist, yakın zamanda Bloomberg’e verdiği röportajda Bitcoin ’in geleceğinden kısa vadede umutlu olmadığını ifade etti.

Analiz firması DeMark Analytics’in şu an için Bitcoin Fiyatı 6.308 dolara düşeceğini ifade ettiğini vurgulayan analist, bundan sonra da Bitcoin Fiyatı 5.294 dolara kadar düşüş olacağını öngörmekte.

DeMark daha önce de Bitcoin için 2019 yılının dip seviyesinin önümüzdeki tarihlerde 5.000 dolar seviyelerinde olacağını vurgulamıştı ve BTC’nin birkaç hafta içerisinde bu noktaya gerilemesi hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Lider Kripto para birimi bunun yanı sıra 2020 yılının Mayıs ayında blok ödülü yarılanması gibi oldukça önemli bir güncelleme geçirecek.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96