Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin 25.800 Dolardan Dönüş Yaptı! Yükseliş Başlıyor Mu?

  Bitcoin 25.800 Dolardan Dönüş Yaptı! Yükseliş Başlıyor Mu?

  -

  • Bitcoin fiyatı 25.800$ seviyesine düşüş yaşadı.
  • Bitcoin yükseliş hareketini başlatabilir mi?
  • Bitcoin 26.600$ seviyesini kırarsa bir sonraki hedefi neresi?

  Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken seviyeler nereler? Bitcoin yükseliş hareketini başlatacak mı? BTC fiyatı 29.500 Dolara mı yükselecek? Güncel BTC Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 12 saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, 25.800$ seviyesinden güçlü alımlar ile karşılaşarak tekrardan 26.100$ seviyesinin üzerine çıktı.

  Birçok yatırımcıya göre düşüş hareketi bittiği söylense de, Coinotag analist ekibi olarak Bitcoin’in güncel grafik analizini sizlere sunuyoruz.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 26.100$ desteğinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatabilir.

  Fakat Bitcoin fiyatı 26.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini 25.200$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Bitcoin fiyatı 26.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa, yükseliş hareketini bu seviyelerden 28.500$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  15 Dakikalık Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  15 Dakikalık Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Kısa zaman diliminde Bitcoin fiyat grafiği incelendiğinde, bir önceki bitcoin analizinde belirttiğimiz bölgeye düşüş yaşadı ve o bölgeden %2.74 yükseliş yaşadı.

  Bir önceki Bitcoin analizimizi okumak için tıklayın

  Bitcoin fiyatını güncelleyecek olursak, bitcoin fiyatı kısa zaman diliminde yükseliş hareketine devam etmesi için 26.700$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yapması gerekiyor.

  BTC fiyatı 26.700$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yapamadığı sürece düşüş hareketini tekrardan 25.700$ seviyelerine gerçekleştirme olasılığı mevcuttur.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler