Diğer
  Ana SayfaHaberKısa Vadeli Bitcoin Yorum Analizi! Yükseliş Başlatabilir Mi?

  Kısa Vadeli Bitcoin Yorum Analizi! Yükseliş Başlatabilir Mi?

  -

  • Bitcoin fiyatı yükseliş hareketini başlatması için ne gerekiyor?
  • 26.700$ seviyesinin üzerine çıkabilecek mi?
  • 26.100$ desteği aşağı kırılırsa düşüş hedefi neresi olacak?

  Bitcoin düşüş hareketine devam edecek mi? Bitcoin bugün nasıl hareket edebilir? Güncel Bitcoin analizi!

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 26.100$ seviyesinden alımlar ile karşılaşarak kısa zaman diliminde yükselişini 26.367$ seviyelerine kadar gerçekleştirdi.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 26.100$ desteğinin üzerinde 15 dakikalık mum kapanışları yaptığı sürece yükseliş hareketine 26.700$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtildiği gibi yeşil çizgiler ile gösterildiği gibi bir hareket yapması halinde bir sonraki hedefi 27.100$ seviyesi olacaktır.

  Bitcoin’in analizde belirtilen yeşil çizgiler gibi hareket yapması için 26.700$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yapması gerekiyor.

  Düşüş Hareketi Devam Edebilir mi?

  Bitcoin fiyatı incelendiğinde, büyük trend grafiğinde düşüş hareketlerinin devam etme olasılığı yüksek.

  Bitcoin fiyatı kısa zaman diliminde 26.100$ desteğine tutunmayı başarırsa yükseliş hareketini devam ettirmek isteyebilir. Fakat Bitcoin fiyatı 26.100$ desteğinin altında saatlik mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 25.660$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler