Binance Coin, Waves, Uniswap Altcoin Fiyat Analizi

ALTCOIN

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Hem Bitcoin hem de Ethereum dünden bu yana düşüş kaydetti. Altcoin piyasasının yukarı yönlü hareketleri de durdu. Binance Coin, en sonuncusu Malezya yasağı olmak üzere düzenleyici endişelerin ortasında mücadele etti. WAVES ve UNI ise anında destek seviyesine inmeye giderken hafifçe toparlandı ve yatay  bir hareket sergiledi.

BNB/USDT Analizi

Binance Coin daha iki gün önce 337 dolarlık önemli direnç seviyesinin üzerine çıkmıştı. Ancak daha geniş piyasa duyarlılığı, BNB‘nin 322 dolarlık destek seviyesine ulaşmasıyla yükseliş eğilimini azalttı.

Daha fazla düşüşle birlikte, destek bölgesi 309 dolar civarında görülebilir. Son 24 saatteki %4’lük düşüş, Göreli Güç Endeksi’ni ayı bölgesine düşürdü.

bnb
BNB/USDT 4 saatlik grafiği

Diğer göstergeler, Muhteşem Osilatör’ün ayı sinyalinin yükselişte olduğu göstermesiyle azalan alım baskısına karşılık geliyordu. Yazım sırasında MACD histogramında büyüyen kırmızı çubuklar görüntüledi. Eğer BNB bu seviyelerden yükselişe geçerse direnç seviyesi 337 dolarda bulunuyor.

WAVES/USDT Analizi

WAVES bir gecede %1’lik bir artışla dikkat çekti ve hafifçe toparlandı. Fakat bu fiyat eylemi uzun sürmedi ve yatay konsolide oldu. Fiyat eylemi 16.81 ile 15.80 dolar arasında kaldı. Parite yazım sırasında 15.9 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Altcoin ayılar güçlendikçe 14.44 dolar destek seviyesine doğru yönelebilir. Fakat değerin daha fazla düşmemesi ile yükseliş gelirse 16.81 dolar seviyesinin test edilmesi beklenebilir.

waves
WAVAS/USDT 4saatlik grafiği

Göreli Güç Endeksi, ayı bölgesine doğru ilerlerken merkez çizgisinin altına doğru kırıldı. Ek olarak MACD histogramı da kırmızı çubukların varlığını gösterdi.

Bollinger Bantları ayrışma ile paralel kaldı. Bu da Waves için fiyatların çok fazla dalgalanmayacağını gösteriyor.

UNI/USDT Analizi

Yazım sırasında UNI, 21 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak parite son 24 saatte %5,5 düştü. Tüm teknik göstergeler altcoin için güçlü bir ayı trendine boyandı.

UNI için ilk destek seviyesi 19.60 dolar seviyelerinde bulunuyor. Göreceli Güç Endeksi, 21 Temmuz’dan bu yana boğa pozisyonunda kalmayı başardıktan sonra düştü. Öyle ki ayı bölgesine geriledi. Ek olarak MACD’deki ayı geçişleri kırmızı histogramlara yol açtı.

uni
UNI/USDT 4 saatlik grafiği

UNI için ilk destek seviyesi 19.60 dolar seviyelerinde bulunuyor. Göreceli Güç Endeksi, 21 Temmuz’dan bu yana boğa pozisyonunda kalmayı başardıktan sonra düştü. Öyle ki ayı bölgesine geriledi. MACD’deki ayı geçişleri kırmızı histogramlara yol açtı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster