Ana SayfaHaberBinance, BNB İçin CipherTrace ile Çalışacak!

Binance, BNB İçin CipherTrace ile Çalışacak!

-

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kripto para gözetleme ve denetleme platformu CipherTrace ile çalışacaklarını açıkladı. Bu durum BNB BTC eğrisini nasıl etkileyecek?

bnb btc
BNB BTC

Bu iş birliği ile birlikte, bundan sonraki süreçte BNB ile ilgili işlemler; CipherTrace platformunu kullanan kişiler tarafından gözlenebilecek.

Bu sayede de kara para aklanmasının önlenmesi, artık Binance ağı için de daha mümkün hale gelecek. Konuyla ilgili olarak konuşan Binance’in baş uyum danışmanı Samuel Lim şunları söyledi:

”CipherTrace ile yaptığımız anlaşma sayesinde, topluluğun daha iyi bir şekilde entegre olacağı ve geliştiricilerin de sürecin içinde daha aktif bir şekilde yer alacağı bir döneme başlamak istiyoruz. Bu sayede de daha fazla kişiye ulaşma amacını taşıyoruz.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao‘ da konuyla ilgili olarak  yaptığı açıklamasında, CipherTrace anlaşması sayesinde artık BNB’nin regüle edilmiş kripto para borsalarında daha kolay ve sorunsuz bir şekilde listelenebileceğini ifade ederken, anlaşmanın bu yönüyle Binance için çok önemli olduğunu vurguladı.

Binance Kazakistan ve Ukrayna’nın İtibari Paralarını Listeleyecek!

Ukrayna Grivnası ve Kazakistan Tengesi resmen Binance’in arayüzüne eklendi. Binance CEO’su bundan kısa süre önce yaptığı Twitter soru cevap etkinliğinde benzer sinyaller vermişti.

Özellikle Rus Rublesi ile büyük bir iş başaran CZ, Twitter üzerinden yaptığı bir başka paylaşımda ise Türk Lirası desteğinin çok yakında gelebileceğin ima etmişti. Türkiye içerisindeki kripto para yatırımcılarını heyecanlandırmayı başarmıştı.

Binance CEO’su önümüzdeki günlerde Sermaye Piyasaları Zirvesi etkinliğine konuşmacı olarak katılacak ve rakip borsa Huobi’nin yaptığı gibi etkinlik esnasında bir Türk Lirası desteği resmen açıklanabilir.

BNB BTC, Nasıl Alabilirim?

Öncelikle Binance hesabı açmanız gerekmekte. Buraya tıklayarak %10 komisyon indirimli kaydınızı oluşturun.
Ardından BNB BTC ye tıklayarak, Binance Coin olan BNB’yi satın alabilirsiniz.

Binance Nedir? BNB BTC

Binance kuruluşunun üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen büyük kripto para borsaları arasına girmeyi başardı ve günlük milyar dolarları aşan işlem hacimlerine ulaştı. Binance o kadar hızlı büyüdü ki 2018 ilk çeyreğinde 148 yıllık Alman bankasından daha fazla kar etti. Platformun değeri her geçen gün katlanarak artıyor. Binance’in popüler olmasının en büyük etkenlerinden birisi de BNB Coin ile alım satımlarda indirim sağlaması.

BNB Coin Nedir?

Binance Coin, kripto para borsası Binance’nin kendi ürettiği kripto parası. Binance kulanıcılarına BNB ile işlem ücretlerinde birinci yıl %50, ikinci yıl %25, üçüncü yıl %12,5 ve 4 dördüncü yıl %6,75 indirim sağlıyor. Böylece Binance kullanıcılarını BNB kullanmaları için teşvik ediyor. Binance kripto para borsasında BNB çiftleriyle birçok kripto paranın alınıp satılmasına olanak sağlıyor, ancak fiat para birimi alım satımları bulunmuyor. Ayrıca Binance platformu yapılan token listelemeleri ve çekme işlemleri gibi diğer bütün işlemler için de BNB kabul ediyor. Binance platformunun kendine ait ICO düzenleme platformu da bulunuyor.

BNB Coin Nasıl Çalışır?


Binance her çeyreğin sonunda karının %20’siyle BNB token’lerini geri alıyor. Alınan token’ler Binance ekibi tarafından yakılıyor. Binance toplamda 100 milyon token’i yakana kadar geri alımlara devam edecek. Geriye 100 milyon token kaldığında yakım işlemi sonlanmış olacak. Binance bu sayede BNB token değerini korumuş olacak. Şu anda Binance merkezsiz borsa geliştiriliyor. Binance merkezsiz borsasını tamamladığında ve kullanıma açtığında BNB token’leri merkezsiz borsanın yakıtı olacak ve borsanın sorunsuz çalışmasını sağlayacak. Böyle bir durumda fiyatı şu ankinden çok daha fazla olabilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Enes BAŞOĞLU
Enes BAŞOĞLU
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler