Beam (BEAM) Fiyat Analizi! Hangi Yöne Gidiyoruz?

Beam-Coin-Nedir

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Beam nereye gidiyor? Son günlerde popülaritesi artan ve çıktığı günden bu güne yatırımcılarına ciddi miktarda para kazandıran BEAM. Önümüzde ki dönemlerde nasıl bir fiyat hareketi gösterecek sizler için inceledik. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

BEAM Haftalık Grafik Görünümü

Beam

Öncelikle analizimize haftalık grafikten başlıyoruz ve giderek zaman çizelgemizi daraltacağız.

Haftalık fiyat hareketi tablomuzda her mum bir haftayı temsil etmektedir. Grafiğe baktığımızda net olarak uzun süreli bir düşen trendde olduğumuzu görebilmemiz gayet mümkün. Şu an için fiyat her ne kadar yükselmeye çalışıyor gibi görünsede daha detaylı bir analiz için şimdi günlük grafiğimize geçiyoruz.

BEAM Günlük Grafik Görünümü

BEAM

Beam grafiğimize artık daha yakından, günlük grafik üzerinden bakıyoruz. Günlük fiyat hareketi tablomuzda her mum bir günü temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Gördüğümüz üzere turuncu düşen trend çizgimizi kırdıktan sonra destek olarak alabilmişiz. Bu veri bizim için pozitif. Öbür taraftan baktığımız zaman 0.54 Dolar seviyesinde kırmızı kesik çizgi ile belirtilmiş bir direnç olduğu da aşikar. Yeşil taralı bölge akümüle bölgemiz. Grafik üzerinde diğer direnç seviyelerini de siyah balonlarla belirtmiş durumdayız. Şimdi biraz daha yakınlaşıp 4 saatlik grafiğimizden bakalım işte orada sizlere göstermek istediğim bir durum var.

Beam 4 Saatlik Grafik Görünümü

BEAM-4-SAATLIK Beam grafiğimize artık daha yakından, 4 saatlik grafik üzerinden bakıyoruz. 4 Saatlik fiyat hareketi tablomuzda her mum 4 saatlik zaman dilimini temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Şimdi burada baktığımız zaman net bir şekide bir W formasyonu olduğunu görebiliyoruz. Ancak belirtmekte fayda var bu formasyonun gerçekleşmesi için belirli etkenlerin aynı anda olması gerekiyor. Şimdi gelin biraz daha yakından bakalım.

BEAM-4-SAATLIK-ZOOM

Öncelikle kırmızı kesik çizgi ile belirttiğimiz bölgenin hacimli bir şekilde kırılması gerekiyor. Ancak şunu da belirtelim normal şartlar altında formasyonun daha sağlıklı çalışması için W’nun sağ ayağının, sol ayağın bulunduğu seviyenin daha üstünde olması gerekir. Bu sebepten ötürü ben çalışacağını sanmıyorum ancak yine de ihtimaller dünyası. Devam edecek olursak, formasyon hedefinin aktif olması için kesik mor çizgi ile belirtilen fiyat seviyesinin kırılması gerekiyor. Diğer direnç seviyelerini de zaten görsel üzerinde belirtmiş bulunuyoruz.

Her türlü sorunuzu bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster