Barcelona (BAR) Fan Token Fiyat Analizi!

bar-token-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu içeriğimizde sizlerle beraber Barcelona Fan Token grafiğini inceleyeceğiz. BAR, Coin Otağ verilerine göre; 466.sırada 24 dolardan işlem görmekte. Peki sıradaki dirençte nasıl bir tepki verecek buna hep beraber grafik üzerinden bakalım.

BAR Fan Token Grafiğine Genel Bakış

İlk olarak 1 günlük grafiğe baktığımızda; 46 dolar seviyelerinde mum kapanışı yaptıktan sonra düşüşüne devam etmiş. Düşüşünü 13 ile 15 dolar seviyelerinde bulduğu güçlü alıcılarla sonlandırmış. Daha sonra 20-21 dolar seviyelerinde bulunan direnci kırarak buralarda akümüle sürecine girmiş. Daha önce denemiş olduğu 26 dolar seviyelerini de hala kırabilmiş değil. Messi’nin Barcelona’dan ayrılmasıyla birlikte grafik üzerinde kısa ve güçsüz mumlar yakmakta olduğu gözüküyor.

İlerleyen süreçte 26 seviyesini kırıp buralarda kalıcılık sağlayabilirse kendini yukarılara taşımak isteyecektir. Fakat şuan için öyle bir görüntü oluşmamış durumda. Aksi olurda 20 desteğinin altına sarkarsa düşüş daha alt fiyatlara gidebilir. Bu yüzden dikkat etmekte fayda var.  Ayrıca grafikte bulunan destek ve direnç çizgileri alım satım hedefi değil sadece grafiği daha iyi anlatmak için çizilmiştir.

BARUSDT

4 saatlik grafiğini ele aldığımızda ise; pozitif bir hava oluşturmaya çalışmakta. Burada çeşitli indikatörlerle değerlendirdiğimizde:

Daha önce kırmış olduğu trend çizgisinden düşüş onayı almış ve düşmeye devam etmiş. Şimdi ise o çizginin üstüne tekrar çıkmak istiyor. Diğer yandan Supertrend indikatörü de 24 dolar seviyesinin üzerinde kalması durumunda alış sinyali vermek istemekte. RSI indikatörüne baktığımızda ise 50 seviyelerinde teknik açıdan bir problem gözükmüyor. MACD indikatörü ise şuan için sıfır değerinin altında. Fakat oda çizgiyi yukarı kesmek için hazırlanmış durumda. İlerleyen zamanlarda nasıl bir hareket sergiler yakından izlemek gerekir. Çünkü sıradaki 4 saatlik mum kapanışı oldukça önemli gözüküyor.

BARUSDT

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber Barcelona Fan Token (BAR) grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler BAR kripto para birimini cüzdanınızda bulunduruyor musunuz? Messi’nin takımdan ayrılışı fan token’ı ilerleyen zamanlarda negatif etkiler mi? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster