Diğer
  Ana SayfaHaberBalinalar Bitcoin (BTC) Biriktiriyor! BTC için Sırada Ne Var?

  Balinalar Bitcoin (BTC) Biriktiriyor! BTC için Sırada Ne Var?

  -

  • BTC fiyatı, 2023 yılının başından beri sürdürdüğü yükselen üçgenin alt desteğini test ediyor.
  • Balinalr, 5 haftadır istikrarlı olarak BTC biriktiriyor.

  Bitcoin balinaları BTC biriktirmeye devam ediyor ancak fiyat bundan henüz etkilenmedi – BTC için sırada ne var?

  Balinalar Bitcoin Biriktirmeye Devam Ediyor!

  Bitcoin (BTC) (29)

  BTC fiyatı, son birkaç gündür tuttuğu seviye olan 27.000 doların altına düştü, ancak henüz ayıların fethini doğrulamadı. Yeni geri çekilmenin ardından fiyat, 2023 yılının başından beri sürdürdüğü yükselen üçgenin alt desteğini test ediyor. Bu nedenle, bu seviyelerin altına bir düşüş, BTC fiyatında 25.000 doların da altına bile inebilecek büyük bir düşüşe neden olabilir.

  Bu arada, BTC fiyatı büyük ölçüde durgunken, balinalar BTC biriktiriyor. Verilere göre, son 5 haftadır sürekli olarak birikiyor ve sayıyı 85.000’e yaklaştırıyor.

  bitcoin-balinalar-85k

  Bitcoin’in kilit büyük balina adres katmanı, son 5 hafta boyunca istikrarlı bir birikim yaşadı ve bu süre zarfında fiyatlar durgunken toplam 84.897 BTC biriktirdi. Ocak ayındaki bir önceki birikim döngüsünde fiyatlar %34,4 arttı.

  Bitcoin Fiyatında Güncel Durum!

  Bu arada, BTC fiyatı yatay işlem görmeye devam ediyor ve son hareket onu biraz aşağı çekerek önümüzdeki günlerde 25.000 doların altındaki alt desteğe ulaşma olasılığını gösteriyor.

  btc-usd-günlük

  BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği

  BTC fiyatı, yılın başından bu yana istikrarlı bir yükseliş sürdürdü ve 2023’ün en yüksek seviyesini 31.000 dolara yaklaştırdı. Ancak, o zamandan beri, trend büyük bir geri çekilme yaşadı ve şu anda ana destek ve direnç seviyeleri arasında işlem görüyor. Direnç, kanalın ortalama bantlarına denk gelirken, destek kanalın alt bandıdır.

  Bu nedenle, Bitcoin (BTC) fiyatının, indüklenen hacme bağlı olarak seviyelerden birini test ettiğine inanılıyor. Bununla birlikte, MACD, satın alma baskısının yeniden canlandığını gösteren bir yükseliş geçişi göstermek üzere. Bu nedenle, fiyatın alt desteğe ulaşma olasılığı tamamen ortadan kaldırılamaz ancak direnç bölgesine 28.339$ ile 28.755$ arasında bir artış kaydetme olasılığı daha yüksektir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler