AZ Alkmaar’dan Bitcoin Adımı Geldi!

az-alkmaar-1132x670

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Hollandalı kulüp AZ Alkmaar perşembe günü kulüp web sitesinde yayınlanan bir açıklamada, 2020/2021 Hollanda futbol sezonunu üçüncü bitiren Eredivisie tarafı, kripto kurumu Bitcoin Meester’i 2024 ortasına kadar özel ve resmi kripto para birimi ortağı olarak duyurdu. İşte detaylar…

AZ Alkmaar Kulübü Açıklamalarda Bulundu

Yapılan açıklamalara göre, Hollanda kulübü BTC toplamını bilançosunda tutma niyetini belirterek, sponsorluk anlaşması tamamen Bitcoin ile sonuçlandırılacak.

AZ Alkmaar’ın ticari direktörü Michael Koster için, Bitcoin ve kriptonun çekiciliği yadsınamaz, bu nedenle kulübün BTC’yi benimseme kararı ortak bir karardır diyerek ekledi. Koster, “Kripto para piyasası, son yıllarda katlanarak artan kullanıcılarla birlikte patlama yaşıyor. ”dedi.

Bitcoin

Koster, futbol takımları gibi kripto dışı varlıkların Bitcoin Meester gibi yerleşik piyasa katılımcılarının rehberliğine ihtiyaç duyduğunu da sözlerine ekledi. Kripto borsası olan Bitcoin Meester, Hollanda merkez bankası tarafından lisanslı birkaç kripto para birimi işletmesinden biridir.

Kripto düzenlemeleri, Hollanda’daki yetkililer arasında önemli bir tartışma konusu gibi görünüyor. Buna ek olarak bir hükümet yetkilisi yakın zamanda tam bir Bitcoin yasağı çağrısında bulunmuştu.

Kripto para borsaları, marka bilinirliğini artırmak ve işlerini büyütmek için spor takımlarıyla giderek daha fazla sponsorluk anlaşmalarına giriyor. Yapılan haberlere göre, Ünlü bir borsa kısa süre önce bir Formula 1 ile küresel bir ortaklık kurma yoluna girdiğini açıkladı.

Kısa bir süre sonra ise, futbol kulübü CHZ coin ile birlikte kendi takımlarının tokenlerini çıkartmayı düşüdüklerini belirtti.

Haberimiz hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi lütfen aşağıda yorumlar kısmında belirtiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster