Axie Infinity Değer Kazanmaya Devam Ediyor

axie-infinity-axs-coin-nedir-axs-token-aciklamasi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Axie Infinity, oyuncular arasında artan popülaritesi ve kazanç sağlaması arasındaki etkileşim ile, yerel tokenı AXS’in 2021’de en iyi performans gösteren dijital varlıklardan biri olmasına yardımcı oldu.

AXS’in fiyatı, kripto para piyasasının negatif havadaki yükseliş ivmesine rağmen yatırımcılarını sevindirecek yükselişler yaşadı.

AXS/USDT paritesi gün içi %16.44’lük sıçramanın ardından 44.96 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte, güçlü yukarı yönlü hareket, AXS’in $36.48-$56.57 fiyat aralığında dalgalı bir seyir izlediğini gören bir yan eğilimin bir parçası olarak geldi.

Axie Ekosistemi Büyüdü!

Axie Infinity’nin bir oyun projesi olarak büyümesi spekülatörlere boğa ipuçları sağladı. Alınan verilere göre, Axie Infinity’nin Temmuz 2021’de 196,89 milyon dolar kazandığını gösterdi. Ayrıca proje ağustosta yaklaşık 1 milyon aktif kullanıcı ile yaklaşık 45 milyon dolar kazanç sağladı.

Kripto odaklı araştırma firması Delphi Digital’in analistleri Jeremy Ong ve Jayden Andrew:Axie’nin gelirleri ile AXS fiyatı arasındaki etkileşim göze çarpıyor

Gelirlerin çoğunluğunun AXS’de ödenen Axie yetiştirme ücretlerinden hazineye geldiği göz önüne alındığında, bu mantıklıdır. Bu da AXS’nin dolaşımdaki arzını önemli ölçüde azaltır. Arz tarafında bir sıkışmaya neden olur.

Ayrıntılı olarak, Axie Infinity Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir oyun tokenıdır. Bu, Axie Infinity’i popüler Pokemon oyununun blockchain destekli bir sürümü yapar.

Bu arada AXS, oyuncuların Axies’i satın almak ve satmak ve işlem ücretleri ödemek için kullandıkları Axie Infinity ekosisteminin varsayılan para birimi olarak hareket eder. AXS ayrıca bir yönetişim belirteci olarak da çalışır. Axie Infinity oyuncularının önerilen yükseltmeleri oylamasına izin verir.

AXS sahipleri ayrıca toplam Axie Infinity gelirinin %95’ine sahipler.

axs-tablo
Axie infinity adres sayısı artışı

Ekonomik beklentiler şimdiye kadar tüccarlar arasındaki AXS talebini artırdı. Veri istihbarat firması IntoTheBlock, Axie Infinity token sahiplerinin sayısının Kasım 2020’den bu yana %400 arttığını belirtti . Bu büyüklük 16,73 bin adresi temsil ediyor.

Şu anda, AXS tutan cüzdanların% 93’ünden fazlası kar durumundadır.

Teknik Göstergeler Ne Diyor?

Belirtildiği gibi, AXS/USD kuru iki seviye arasında yatay görünüyor. 56.57 dolar ara direnç, 36.48 dolar ise geçici destek olarak hareket ediyor.

axs-grafik
AXS/USDT günlük grafiği

AXS’de özellikle günlük göreli güç endeksi 70’in üzerinde kırıldıktan sonra daha düşük seviyelere düzelmeler beklenir. Bu nedenle, aşırı satın alım bölgesinde aşağı yönlü riskler taşır.

Parite 56,7 dolar direnç seviyesinin üzerinde kırılırsa, bir sonraki hedefi 76,65 $ civarında görünüyor. Buna karşılık, 36 dolar yakınındaki destek seviyesinin kırılımı çifti %33’lük bir düşüşle 24.07 $ ‘dan bir sonraki savunma hattına düşürme riski taşıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster