Altcoin Boğaları Synthetix (SNX), Axie Infinity (AXS) ve EOS’a Yığıldı

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

DeFi ve NFT tokenlarındaki boğa ivmesi artmaya devam ederken SNX, AXS ve EOS son 24 saatin en çok kazandıran altcoinleri oldu.

Hem merkezi olmayan finans (DeFi) hem de NFT tokenlardaki artan ivme, fiyatların artmasına yardımcı olurken, EOS protokolünde bir stablecoinin benimsenmesi EOSIO ekosistemi için önemli bir gelişme oldu.

SNX Onun Peşinden Koşuyor: Yeni ATH

Synthetix (SNX), DeFi ile ilgili tokenlar için heyecan oluşturmaya başlarken 6 Temmuz’da 12.76 $ ile yaklaşık bir haftalık süreçte % 100 ralli yaparak geçen haftanın en güçlü performanslarından biri oldu.

SNX fiyatı 9 Temmuz’daki erken işlem saatlerinde 9.17 $ ‘dan % 32 yükselerek 12.14 $ ile gün içi en yüksek seviyeye ulaştı.

SNX’in Dikkat Çekici Yükselişi

SNX’in geçen haftaki yükselişinde payı olan olası faktör, SNX stakers’a sunulan %39.3 APY’dir. Bu da hacimdeki mevcut artışa katkıda bulunurken daha sonra Synthetix protokolüne kilitlenen toplam değerde bir artışa neden olmuş olabilir.

AXS 2 Haftada 5x Yaptı

24 saat boyunca en iyi ikinci performansı gösteren altcoin Axie Infinity , oyuncuların Axies olarak bilinen token tabanlı yaratıkları toplamasına, yetiştirmesine, yükseltmesine, savaşmasını ve takas etmesini sağlayan blockchain tabanlı bir ticaret ve mücadele oyunudur.

AXS’nin Muhteşem Yükselişi

7 Temmuzda 16.7 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan AXS yükselişine hâlen devam ediyor.

Stablecoin Benimsedikten Sonra EOS Daha Yükseğe Tırmanıyor

En iyi 24 saat performansI gösteren üçüncü şirket, 2017’de ilk coin lansmanı sırasında 4 milyar dolardan fazla para topladığında dalgalar yaratan katmanlı bir blockchain ağı olan EOS oldu.

EOS’un Yükselişi

 

Protokol için en önemli son gelişme, ABD’nin Wyoming eyaletinde destekleyici yasanın geçmesinden sonra ABD’de yasal olarak tanınan ilk merkezi olmayan özerk kuruluş (DAO) haline gelen Amerikan CryptoFed DAO’nun yerel algoritmik stabil coini Ducat’e ev sahipliği yapmasıydı.

Bu gelişme, Block.one’ın EOSIO protokolüne dayanan bir borsa olan Bullish Global’i inşa etmek için yaptığı 10 milyar dolarlık yatırımın hemen ardından geliyor.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook