Axie Infinity (AXS) Düşen Trendi Kırdı!

Yukarı yönlü kırılım gerçekleştiren AXS için önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
axie-infinity-axs-coin-nedir-axs-token-aciklamasi-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

AXS Yukarı Yönlü Kırılım Gerçekleştirdi

AXS-03.23-1

Uzun süredir düşen bir trendde işlem gören AXS, bu trendi yukarı yönlü kırmayı başardı.

Yeşil kutu ile gösterilen bölgeden tepki aldıktan sonra trendin direncini kırdığı için yükselişe devam edebilir. Olası düşüş durumunda da kırmızı çizgiden destek alabilir.

Günlük grafikte MA200’ün altında işlem gördüğü için düşüş trendi destekleniyor. Ancak yükseliş trendinde işlem görmek için ısrarcı davranırsa bu seviyeyi aşarak trendini güçlendirebilir.

RSI yaklaşık olarak 52 seviyesinde bulunuyor. Aşırı alım bölgesine girmediği için yükselişin devamı gelebilir. Ayrıca düşüş senaryosunu da destekleyebileceği anlamına geliyor.

Parabolik SAR adı verilen gösterge ise yükselişin devam edeceğinin sinyalini veriyor. Eğer mumlar bu noktaların üzerinde işlem görüyorsa bu yükseliş senaryosudur.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

AXS-03.23-2

Fibonacci düzeltmesi ile destek ve direnç seviyeleri incelendiğinde şu anda kritik seviyeye yaklaştığı görünüyor. Bu bahsedilen 59,1 dolardaki direncini test etmek isteyecektir.

Ret yemesi durumunda gerçekleştireceği düşüş sonucunda 44,6 dolara kadar gerileyebilir. Düşüşün devam etmesi durumunda ise 37 dolar bir destek olarak görev yapabilir.

Boğaların güçlenmesi durumunda ilk direnci aştıktan sonra 73,7 dolara kadar ulaşabilir. Bu seviyeyi kırdıktan sonra destek olarak doğrulayabilirse bu sefer 86,1 doları test etmek isteyebilir.

Ayrıca 100,5 dolar ve 121,8 dolar seviyeleri de direnç olarak kabul edilebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster