Cardano (ADA) Düşen Trendini Kırabilecek mi?

Altcoinin 4 saatlik grafiğinde çanak kulp formasyonunun çalışması için hangi seviye altına düşülmemeli inceleyelim.
Cardano Ada

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano Günlük Grafikte Düşen Trend Bölgesinde

ADA 03.22 1

Cardano’nun yaşanan yükseliş sonrasında 0,98 direncine doğru yaklaştığı görülmektedir. Fiyatın direnç üzerine çıkması düşen trend kırılımı olarak nitelendirilebilir. Trend üzerinde 4 saatlik kapanış gerçekleşmesi yükselişi doğrular nitelikte olacaktır.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi için 0,983 dolar direnci üzerine çıkılmalıdır. Boğaların alımlarına devam etmesi fiyatın 1,116 dolar seviyelerine yükselmesine sebep olabilir. Yukarı yönlü seyrin devam etmesi fiyatın tekrardan 1,498 dolar seviyelerinde işlem görmesine sebebiyet verebilir.

Şu anda bulunulan bölgede satış baskısının fazla olması fiyatın 0,845 dolar seviyesine kadar gerilemesi ile sonuçlanabilir. Ayıların bu bölgede satışlarına devam etmesi 0,739 dolar desteğinin tekrar test edilmesine sebep olabilir.

Destek noktaları: 0,845 – 0,739

Direnç noktaları: 0,983 – 1,116 – 1,498

ADA 4 Saatlik Grafikte Formasyonu Tamamlayabilecek mi?

Ada 03.22 2

Altcoinin 4 saatlik grafiğinde güzel bir çanak yapısı gözlemlenmektedir. ADA fiyatının yeşil ile belirtilen desteğin altına düşmesi formasyonun çalışma ihtimalini azaltacaktır. Destek bölgesinden alınacak tepki ile fiyatın kırmızı ile belirtilen dirence kadar yükselişi beklenebilir.

Kulp yapısının oluşması için fiyatın 0,920 dolar seviyesi altına inmemesi gerekmektedir. Bu bölgede alımların baskın olması fiyatın 1,108-1,121 dolar aralığına kadar yükselmesine yol açabilir.

Destek noktaları: 0,920

Direnç noktaları: 1,108 – 1,121

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster