Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAvax Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  Avax Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  12 Ekimde paylaştığımız AVAX analizimiz yaklaşık %22 yükseliş yaşadı. Yazımızda daha önce yaptığımız AVAX analizimi güncelleyeceğiz ve önemli destek ve direnç noktalarına değineceğiz

  AVAX Coin Yorum Analizi (Orta Vade)

  AVAXUSDTPERP_2022-10-29_14-33-08

  Daha önceki AVAX analizimizde, 14.77$ bölgesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine başlayacağını ve 15.35$ bölgesinden alım gerçekleştirdiğimizi belirtmiştik. Önceki AVAX analizini görmek için tıklayın.

  Güncel Avax grafiğini yorumlayacak olursak, yazı sırasında 18.35$ seviyesinden işlem görüyor. Aynı zamanda günlük zaman diliminde önemli direnç bölgesinde bulunuyor. Analizde belirtilen kırmızı direnç bölgemizin (18.50$) üzerinde günlük mum kapatması halinde yükseliş hareketine devam edebilir. Fakat Bitcoin ve MarketCap grafiklerinde durumlar pozitif değil.

  Analizde belirtilen kırmızı bölgenin üzerinde günlük mum kapanışı yapması halinde yükseliş hareketine 20.68$ bölgesine kadar devam ettirebilir.

  AVAX Coin Yorum Analizi (Kısa Vade)

  AVAXUSDTPERP_2022-10-29_14-45-12

  Avax grafiğini 4 saatlik zaman diliminde incelediğimizde, günlük direnç (Bknz: Direnç Nedir?)bölgesinde likidite temizliğini gerçekleştirdiğini görüyoruz. Avax coin düşüş hareketine devam ederse ilk destek bölgesinin 17.90$ seviyesi olarak takip edilebilir.

  Bu bölgenin altında mum kapanışı gerçekleştirmesi halinde grafikte belirtilen mavi bölgemize kadar düşüş hareketine devam edebilir. Analizde belirtilen mavi  bölgenin üzerinde kaldığı sürece yükseliş trendine devam edeceğini düşünüyorum.

  Mavi bölgenin altında sarkması halinde analizde belirtilen turuncu bölgeye kadar düşüş hareketini sürdürebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler