Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAvalanche (AVAX) Kırılımı Nereye Doğru Gerçekleşecek?

  Avalanche (AVAX) Kırılımı Nereye Doğru Gerçekleşecek?

  -

  AVAX tarafında düşen trend ve alttan sıkışma bölgesi yaratan bir yükselen trend görünümü hakim. Kırılım gerçekleşmediği sürece işleme girmek yanlış olacaktır, terste kalınabilir.

  Avalanche Orta Vadeli Sıkışma Bölgesinde!

  AVAX 02.20 1

  AVAX tarafında bir sıkışma bölgesi mevcut ve bu bölgede kırılım gerçekleşmelidir. RSI 46 bölgelerinde seyrediyor. Bu da bir trend olmadığını fakat altcoinin aşağı ivmeli olduğunu belirtmektedir.

  Aşağı yönlü hareketin devamının gelmesi durumunda ilk destek 75,65 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölgenin altında oluşacak fiyat hareketleri AVAX fiyatını yükselen trend bölgesinin altına itmiş olacaktır. Ayıların satış baskısına devam etmesi durumunda altcoin tekrardan 59,80 dolar seviyelerini görebilir. Desteğin dirence dönüşmesi durumunda ise 48,65 dolar seviyelerine kadar geri çekilme yaşanabilir. Yukarı yönlü oluşacak fiyat hareketleri doğrultusunda ilk direnç noktası 84,20 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Boğaların ayıları bu bölge üzerinde baskılaması durumunda ise 98-100,8 aralığı direnç görevi görecektir. Direnç üzerinde günlük kapanış gerçekleşmesi durumunda 114,05 dolar seviyesine kadar yükselişi gerçekleşebilir.

  Destek noktaları: 75,65 – 59,80 – 48,65

  Direnç noktaları: 84,20 – 98 – 100,8 – 114,05

  AVAX Kısa Vadeli Fiyat Hedefleri!

  AVAX 02 20 2

  Altcoin tarafında 4 saatlik grafikte yükselen trend test aşamasında. Eğer aşağı yönlü trend kırılmı gerçekleşmez ise yukarı yönlü hareketi beklenebilir.

  Altcoinin aşağı yönlü hareketleri doğrultusunda ilk destek bölgesi 75,85 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Ayıların boğalardan daha ağır basması durumunda AVAX tarafında 64,60 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüş gözlemlenebilir. Desteğin dirence dönüşmesi halinde ise 56,50 dolar seviyeleri şimdilik dip bölge desteği olarak kabul edilebilir. Yukarı yönlü oluşacak fiyat hareketleri doğrultusunda ise ilk direnç bölgesi 84,95 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Boğaların bu bölgede yapacağı alımlar doğrultusunda altcoin tekrardan 91,55 dolar seviyelerinde işlem görebilir. Direncin desteğe dönüşmesi ve yukarı yönlü ivmenin devamı durumunda 97,35 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

  Destek noktaları: 75,85 – 64,60 – 56,50

  Direnç noktaları: 84,95 – 91,55 – 97,35

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler