Ankr (ANKR) Konsolide Alanı Aşağı Yönlü Kırdı!

Geniş bir alanda işlem görmesine rağmen destekte tutunamayarak aşağı yönlü hareket eden ANKR için önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-4

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ANKR Tekrardan Alanına Yükselecek mi?

ANKR-05.18-1

Sizler için bu yazımda, uzun süredir geniş bir konsolide alanında işlem gören, şubat ayında bu alandan destek almayı başardığı halde şu anda aşağı yönlü kırılım gerçekleştiren ANKR coinin analizini yapacağım. Ayrıca şu anki seviyesinden konsolide alanına ulaşmak isterse yaklaşık yüzde 35 yükselmesi gerekecek.

Yükseliş sağlıklı gerçekleşirse 0,1 dolardaki direncini de kırmak isteyeceğini düşünüyorum. Zaten bunu grafik üzerinde yeşil ok ile gösterdim. Düşüşte ise 0,026 dolardaki alan ile karşı karşıya kalacak. Bu seviyede tutunamazsa 0,007 dolara kadar gerileyebilir. Grafikte bunu kötü durum senaryosu olduğu için kırmızı okla gösterdim.

  • MACD negatif bölgede neredeyse örtüşmüş halde ilerliyor. Belirgin bir kırılım görünmemekte. Bu yüzden yatay hareketine devam edeceğini düşünüyorum.
  • RSI düşmeye devam ediyor. Eğer ki aşırı satım bölgesine ulaşırsa oradan tepki alacağını düşünüyorum.
  • Haftalık grafikte MA20’nin altında işlem görmesi çok doğal. Konsolide alanına tekrardan ulaşırsa bu seviyeyi de kıracaktır.
Destek Seviyeleri 0,026 0,007
Direnç Seviyeleri 0,05 0,1

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ANKR-05.18-2

Bu grafikte destek ve direnç seviyelerini belirlemek için Fibonacci kullandım. Siz de bu göstergeyi kullanabilmek için buraya tıklayarak öğretici içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Aldığı destekten sonra dirençlerini kırdığını görüyoruz. Şu anda 0,041 dolardaki direnç ile karşı karşıya. Olası kırılımda 0,046 dolara kadar yükselebilir.

Tam tersi yani düşüş durumunda ise ilk olarak 0,036 doları ve ardından 0,031 doları test etmek isteyeceğini düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 0,036 0,031
Direnç Seviyeleri 0,041 0,046
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster