Alice (ALICE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Alice (ALICE) yorum analizimizle birlikte, Alice Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ALICE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Alice yorum analizimizin detayları…

Alice Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

alice

Alice (ALICE) teknik analizimizle birlikte, Alice’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Alice fiyatının sade bir halini gözlemliyoruz. Son günlerde yükselişleri ile adından bolca söz ettiren bir altcoinimiz ALICE. Grafiğin sade haline baktığımızda aslında uzun süredir devam eden bir yatay süreç görüyoruz. Herhangi bir trendi bulunmamış olan Alice, tekrardan bu yatay baddaki üst dirençlere yaklaşmış gibi. Fakat bu sefer olması gerekenden daha üst seviyelere çıktığını söyleyebiliriz.

alice

Alice coinin günlük zaman dilimindeki grafiğine yapılar ekledik. Grafik artık daha anlamlı gözüküyor diyebiliriz. Öncelikle bahsetmemiz gereken kritik yapılar mevcut. Bu yapılardan özetle yükselen trend olarak bahsedebiliriz. Analizde gördüğünüz (kırmızı çizgiler ile belirtilmiş) iki yükselen trendimiz mevcut. Bu yükselen trend yapıları, neredeyse grafik başlangıcından beri fiyatı manipüle etmiş gibi görünüyor. Fiyat yapısı sürekli bu iki yapı arasında zigzag hareketleri sergilemiş. En son yaklaşık olarak $12.5 seviyelerinden destek alan Alice’in fiyatı tekrardan direnç olarak çalışacak trende ulaşmış gözüküyor. Son günlerdeki sert yükselişlerden sonra ilk tepkiyi yine bu direnç seviyesinden ($27.3) aldığını açıkça görebiliyoruz. Normal bir zamanda bu seviyeden tekrar alt trend bandına iniş bekleyebilirdik fakat son yükseliş dalgası bize başka bir yapıyı hatırlatıyor işaret ediyor…

Grafikte yatay bir direnç hattı görüyoruz. Ancak bu direnç hattının kırıldığını ve hatta kendisine retest hareketi geldiğini gözlemleyebiliyoruz. Önceden bahsettiğimiz direnç senaryosuna karşın bu durum oldukça pozitif görünüyor. Alice coin fiyatı, günlük bazda $21.6 seviyesini koruyabilirse buradan aldığı destek ile direnç seviyesine bir atılım gösterecektir. Üzerinde büyük bir satış baskısı oluşturan bu seviye kırıldığında, Alice tekrardan eski ATH seviyesini ($60) denemeye gidebilir.

Alice Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

alice

ALICE yorum analizi ile birlikte Alice coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ALICE fiyatının daha ayrıntılı halini gözlemliyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz yapılar ve durumlar burada da geçerlidir. Özellikle bahsettiğimiz direnç seviyesindeki satış baskısını daha net görüyorsunuz. Durum bu olunca, bu seviyenin zor şekilde kırılacağını düşünebiliriz.

Yatay bandda karşımıza çıkan destek seviyesi Alice fiyatı için önemli bir yere sahip. Basitçe açıklamak gerekirse bu destek bölgesi fiyatı tutacak ve direncini kırması için yeterli likiditeyi sağlayacaktır. Yine de genel piyasa yapısı fazlaca önemlidir. Sert bir düşüş durumunda alt destekler fiyatı karşılayacaktır.

Alice (ALICE) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $27.3
Güçlü Destek $23.6 – $21.6
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster