Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAlgorand (ALGO) Düşecek mi? 25 Ekim 2022

  Algorand (ALGO) Düşecek mi? 25 Ekim 2022

  -

  Direnç seviyesinde işlem gören ALGO için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

  ALGO Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  Algo1

  Anlık olarak 3.200 dolardan işlem görmekte olan ALGO direnç olarak belirlenen 3.191 dolar civarındandır. Kurumsal ve hacimli yatırımcının oldukça yoğun halde bulunduğu bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır.  Çünkü gelecek satışlar ile birlikte fiyat kendisini aşağıya atmak isteyecektir. (bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

  Destek olarak belirlediğimiz seviye 0.2899 dolardır. Bu seviyeden fiyatın toparlanması gerekecektir. Kurumsal ve hacimli yatırımcının oldukça yoğun bulunduğu bu bölge bizler için alım bölgesidir. Çünkü fiyat gelecek tepki ile birlikte direnç seviyesi olan 0.3191 dolara geri dönecektir.

  ALGO Orta Vadeli Fiyat Analizi

  Algo2

  Orta vadeli fiyat analizimizde de benzer yapılar gözükmektedir. Destek seviyesine bir hareket beklemekteyiz. Gelecek bu hareketin burada alıcı bulması ile birlikte hedefini yukarı yönlendirmesini bekleriz. Direnç seviyemiz 0.3191 dolarda fiyat yeni bir yön arayışına gidecektir. (bkzn: Teknik Analiz Nedir?)

  Eğer beklenildiği gibi bir yukarı yönlü fiyat hareketi oluşur ise 0.3191 dolar kırılacaktır. Bunun üzerine direnç seviyemiz 0.3374 dolar olarak güncellenecektir. Kurumsal ve hacimli yatırımcıların güçlü satış verdiği bu seviye bizler için önemlidir. Bu nedenle bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır. Gelecek satışlar ile birlikte fiyat bir önceki direnç seviyesi olan 0.3191 doları destek olarak kullanmak isteyecektir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Bilal Tekmil
  Bilal Tekmil
  Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler