Ana SayfaKripto Para AnalizleriALGO Teknik Analizi: Algorand, Yeni Bir Boğaya Başladığının Sinyalini Veriyor!

ALGO Teknik Analizi: Algorand, Yeni Bir Boğaya Başladığının Sinyalini Veriyor!

-

ALGO teknik olarak incelendiğinde, fiyatlarda hızlı bir toparlanma gösteriyor ve bu rallisi, fiyatların 200 Günlük MA genel direncini tehdit etmeye yöneldiği başka bir boğa döngüsüne işaret ediyor.

Kripto borsası FTX’in çöküşü etrafındaki söylentilerin oluşturduğu düşüş ivmesi nedeniyle son piyasa çöküşünden hızla kurtulan birkaç kripto para biriminden biri olan Algorand (ALGO), son 24 saatte %9’un üzerinde kayda değer bir büyüme sağladı.

ALGO piyasa değeri %7,66 artarak 2,08 milyar dolara ulaşırken, son 24 saatte işlem hacmi %200 gibi büyük bir sıçrama kaydederek son düşüşe rağmen piyasadaki yükseliş eğilimini destekledi. Şu anki 0,2950$ fiyatıyla ALGO, son düşüş kırılmasından sonra keskin bir toparlanma gösterdi ve boğa döngüsünü 0,30$ işaretinin üzerinde geri kazanma potansiyeli gösterdi.

Algorand (ALGO) için Önemli Göstergeler

  • ALGO fiyat hareketleri, son düşüşten sonra keskin bir toparlanma rallisi gösteriyor
  • 0,2940 dolardan geri dönüş, yeni bir boğa döngüsünün başlangıcına işaret ediyor
  • ALGO’daki gün içi işlem hacmi, %200’lük bir sıçramayı yansıtan 240,37 milyon oldu
ALGO/USD | TradingView Grafiği
ALGO/USD | TradingView Grafiği

ALGO Teknik Analiz

ALGO fiyat hareketleri, yükselen bir kanal modelinde devam eden bir toparlanma ile birlikte yükseliş trendini sürdürüyor. 0,2944 $’lık kritik direnç seviyesini aşan ALGO, sabah işlemler sırasında 0,31 $’ın üzerine çıktı, ancak son fiyat düşüşünden sonra ALGO küçük bir konsolidasyon sürdürdü ve bir sıçrama girişiminde bulundu. ALGO fiyatları, kısa bir süre için 0,2999$’da gidip gelebilir ancak sonunda tekrar 0,3040$’ın üzerine çıkması için hareket yapması bekleniyor. Yatırımcılar, fiyatlar 0,31 doların üzerine çıkarsa bir giriş fırsatı elde edebilir. Ancak, ALGO yükselişin tersine dönmesini sürdüremezse, 0,261000 dolardan destek almak zorunda kalabilir.

Teknik Göstergeler

Ani satış baskısı nedeniyle aşırı alım bölgesinden aşırı satış bölgesinin altına dik bir şekilde daldıktan sonra RSI, 50 işaretine ulaşmak için hızlı bir toparlanma yaparak yükseliş sapması yaptı. MACD ayrıca, son düşüşten sonra bir yükseliş histogramında yarı yol çizgisine yaklaşırken bir yükseliş geçişi yaparak aynı modeli gösterdi. İyileşme rallisinin başlamasıyla birlikte, ALGO fiyatları 200 günlük SMA’nın genel direncine sıçradığından, MACD ve histogram başka bir yükselişte olduğundan, teknik göstergeler yükselen bir trend gösteriyor.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler