Ana SayfaKripto Para AnalizleriAlgo Coin Yorum Analizi! Kritik Bölgede!

Algo Coin Yorum Analizi! Kritik Bölgede!

-

Algorand coinin grafiğini incelediğimiz kritik bölgede hareket ettiğini görüyoruz. Yazımızda Algo coinin önemli destek ve direnç seviyelerinden bahsettik.

Algorand Coin Yorum Analizi

ALGOUSDTPERP_2022-09-23_06-50-28

Algo coinin grafiğini günlük zaman diliminde incelediğimizde, önemli direnç seviyesini kırmaya çalıştığını görüyoruz. Grafikte Algorand için önemli destek ve direnç seviyeleri verilmiştir.

Algorand günlük zaman diliminde önemli direnç bölgesi olan 0.3710$ seviyesinin üzerinde hareketini sürdürüyor. Eğer günlük mum hareketini bu seviyenin üzerinde yaparsa yükseliş hareketi devam edebilir.

Algorand Kısa Vadeli Fiyat Analizi

ALGOUSDTPERP_2022-09-23_06-54-55

Algorand coini kısa zaman diliminde incelediğimizde, breaker yapı oluşturduğunu görüyoruz. Analizde belirtilen mavi kutumuz, algo coin için önemli destek seviyesi olarak kabul edilebilir.

Analiz yayınlandığı sırada 0.4044$ seviyesinde olan algorand, 0.3784$ seviyelerinin destek olarak sayılacağını düşünüyorum.

Belirtilen bölgeye gelmesi halinde stop ayarım kontrollü olacak şekilde long işleme girmeyi düşünüyorum. Bu tarz bir yapıda hedefim 0.4289$ seviyesi olacaktır.

Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler