Ana SayfaKripto Para AnalizleriAlgo Coin Fiyat Analizi! Önemli Destek Seviyeleri!

Algo Coin Fiyat Analizi! Önemli Destek Seviyeleri!

-

Günlerdir düşüş hareketini sürdüren Algo coin, önemli destek seviyesine yaklaştı. Destek seviyesinin kırılması halinde Algo coin için kötü günler geleceğini söyleyebiliriz. Yazımızda Algo coin için önemli destek ve direnç seviyelerini yazımızda belirttik.

Algo Coin Orta Vadeli Fiyat Analizi!

ALGOUSDTPERP_2022-09-16_15-47-23

Günlük mum yapısına baktığımızda önemli destek seviyesi olan, 0.2788$ seviyesine yaklaştı. Bu bölgeyi daha önce 3 4 defa deneyen Algo coin, tekrar o bölgeye gelmesi halinde bu sefer aşağı yönlü kırılım gerçekleştirebilir. Bu bölgeden dönüş sağlaması halinde ilk kırmızı kutumuz olan 0.36$ bölgesine yükseliş hareketini başlatabilir.

Algo coin şuanda belirsiz ve yatay yapı oluşturduğu için işlem almak riskli olacaktır. Bu yüzden destek bölgesinde konfirmasyon aramak daha mantıklı olacaktır.

Algo Coin Kısa Vade Fiyat Analizi

ALGOUSDTPERP_2022-09-16_15-56-21

Algo coin grafiğine 2 Saatlik zaman diliminde baktığımızda, aşağı yönlü düşen trend yapısı oluşturduğunu görüyoruz. Kısa zaman diliminde 0.3034$ seviyesinin üzerinde 2H mum kapanışı yapması gerekiyor. Bu bölgenin üzerinde mum kapanışı 2nci kırmızı kutumuza yükseliş hareketi gerçekleştireceğini düşünüyorum.

2nci kırmızı kutu bölgesinde short (bknz: short nedir?) işlem için konfirmasyonlar arayarak işlem bakılabilir. 2nci kutumuz, Algo coin için önemli direnç noktalarından bir tanesi. Görsel içerisinde oluşturabilecek short işlem örneği verilmiştir. Düşüş hareketinin devam etmesi halinde 0.2788$ seviyesi destek noktası olarak takip edebiliriz.

Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler