Diğer
  Ana SayfaHaberKızılay, Deprem için Toplanan Kripto Bağışlarını Kullanmaya Başladı!

  Kızılay, Deprem için Toplanan Kripto Bağışlarını Kullanmaya Başladı!

  -

  Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından depremzedeler için bağış kampanyaları başlatıldı. Kripto para bağış kampanyaları başlatanlar arasında Kızılay, Ahbap ve İhtiyaç Haritası da yer aldı. Bu cüzdan adreslerine farklı miktarlarda bağışlar geldi.

  Bağış cüzdanları, cüzdan hareketleri ve detaylı inceleme için her yardım kuruluşunun adreslerini içeren portföylerin linkini aşağıda bıraktık. İyi okumalar.

  AHBAP Kripto Bağış Kampanyası

   Ahbap Deprem Bağışları
  Ahbap Deprem Bağışları

  Haluk Levent’in kurmuş olduğu AHBAP derneği, Türkiye’deki depremzedeler için birçok kampanya başlattı. Bu kampanyalardan biri de kripto bağış kampanyası oldu.

  Haluk Levent, 7 Şubat günü ilk olarak BEP20 ağındaki bir cüzdan adresini paylaştı. Ardından Avalanche ve Ethereum ağındaki adreslerini de yayınladı.

  Bu cüzdan adreslerine şu ana kadar toplamda 3.76 milyon dolar bağış geldi. Yazı yazıldığı sırada cüzdandan herhangi bir çekim işlemi gerçekleştirilmedi.

  İhtiyaç Haritası Kripto Bağış Kampanyası

  İhtiyaçHaritası
  İhtiyaç Haritası Gelen Bağışlar

  Sosyal kooperatif statüsünde kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak 2015 yılında kurulan İhtiyaç Haritası da kripto bağışları kabul etmeye başladı. İhtiyaç Haritası şu ana kadar 500 bin dolardan fazla kripto para bağışı topladı.

  Yerli borsa Paribu’nun desteği ile yardım cüzdanları oluşturulmuştur. İhtiyaç Haritası, Ethereum, Solana, Polygon, Tron ve Bitcoin ağlarındaki cüzdan adresleri ile kripto bağışlarını kabul etmektedir.

  KIZILAY Kripto Bağış Kampanyası

  kizilay

  Türkiye’deki en büyük insani yardım kuruluşu olan Türk Kızılay, 8 Şubat günü kripto bağışları kabul ettiğini duyurdu.

  Kızılay’ın bağış kabul ettiği ağlar ise Bitcoin, Ethereum, Tron ve Polkadot oldu. Daha sonrasında listeye Cosmos ağı da dahil edildi. Bu cüzdanlara 100 bin dolardan fazla bağış geldi.

  Kızılay Deprem Bağışları
  Kızılay Deprem Bağışları – İşlemler

  Bugün Kızılay’ın topladığı tüm kripto para bağışlarını başka bir cüzdana aktararak çekim yaptığı tespit edildi.

  Kızılay, az önce gerçekleştirmiş olduğu 107 bin dolarlık çekim ile birlikte gelen tüm bağışları başka bir cüzdana transfer etmiş oldu. Bu transferler ile birlikte bağışların kullanılmaya başlandığı görülüyor.

  İlginizi Çekebilir: Depreme Yardımcı Olan Kripto Para Şirketleri

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler