Diğer

  Depremde Türkiye’yi Yalnız Bırakmayan Kripto Para Şirketleri

  Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerden etkilenen 10 ilde OHAL ilan edildi. Malatya, Adıyaman, Gaziantep başta olmak üzere Hatay başta olmak üzere pek çok ilde büyük hasara neden olan Kahramanmaraş depreminde binlerce can kaybı yaşanırken 10 binlerce kişi yaralandı.

  Kripto Para Topluluğu Deprem için Seferber Oldu

  Kripto para toplulukları tek yürek olmaya çalıştı. Dünyanın her yerinden, Türkiye’yi önemseyen kripto para şirketlerinden Türkiye’ye ciddi yardımlar yapıldı. Bu yardımlar, böylesi günlerde oldukça önemlidir. Duyarlı olmak, insanlığı unutmamak böyle zamanlarda tek yürek olabilmek ciddi bir meseledir. Coin Otağ ekibi olarak kripto para yayın akışımızı durdurup, deprem için tüm kripto para şirketlerinin hassasiyetlerini aktarmaya çalıştık. Bu süreçte iletişime geçen, geçmeyen, takip radarımıza olan herkese yer vermeye çalıştık. Oldukça zor olan bu süreçte bir hatamız olduysa affola. Yayın akışımıza göre gelişmeleri aşağıda sıraladık. En ufak yardımın bile oldukça öneminin olduğu bu günleri tekrar yaşamamak, gerekli tedbirleri en kısa sürede almak dileğiyle.

  Gateio, Binance, Bitmex, Bitfinex'ten İlk Duyurular Geldi

  Deprem sonrası Gateio borsası, Türkiye’deki deprem bölgesine yardım paketleri göndermeye hazırlandığını bildirdi. Binance CEO’su CZ: Kalbimiz depremden etkilenen insanlarla birlikte. Binance olarak nasıl yardım edebileceğimizi göreceğiz.” dedi. Bitmex borsası ise Kızılay’a bağışta bulunacağını açıkladı. Bitfinex yardım paketi hazırladığını açıkladı. 

  Huobi, TRON, MEXC, Bitget, ByBit Türkiye ile!

  Huobi ve TRON, Türkiye’de depremden etkilenenler için 2 Milyon TL’lik yardım göndereceğini açıkladı. MEXC’nin Türkiye ekibi 1 Milyon TL’lik yardım göndereceğini açıkladı. Bitget ise 1 milyon TL’lik yardım göndereceğini açıkladı. Bybit yardım göndereceğini aktardı.

   
  View this post on Instagram
   

  A post shared by CO NEWS (@coinotagi)

  Yerli Kripto Para Borsası Bitci, Bitfinex ve Tether İştirakleri ve OKX Desteğini Esirgemedi!

  Yerli kripto para borsası Bitci, deprem bölgesine yardım tırı gönderdi. Bitfinex iştirakleri (Tether, Keet, Synonym) 5 milyon TL’lik Deprem Yardım Fonu göndereceğini açıkladı. OKX depremden etkilenenler için 1 milyon TL’lik yardım göndereceğini açıkladı. 

  Haluk Levent, Kripto Para Kuruluşlarından Önce Masak Onaylı Bağış Cüzdanları Oluşturdu!

  Tüm kripto toplulukları kripto para bağış cüzdanları oluşturmak için seferber oldu. Haluk Levent öncülüğünde MASAK onaylı kripto para bağışları toplanmaya başlandı.

  Binance 5 Milyon Dolarlık Bağış ve Airdrop Yürütüyor!

  Binance paylaştığı blog yazısında, “Kullanıcıların kimlik tespitinde, depremin önemli ölçüde etkili olduğu 10 ilde 6 Şubat’tan önce tamamlanan Adres Kanıtı (POA) esas alınacak. Bu iller: Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’dır. POA yönteminin sınırlamaları ve yanlışlıkları olsa da, potansiyel olarak etkilenen kullanıcıları bulmak için elimizdeki en iyi yöntemdir. Toplam bağışların yaklaşık 5 milyon ABD Doları (veya 94.000.000 TL) olacağını tahmin ediyoruz.” dedi. 

  Avalanche, Paribu ve Icrypex'ten Destek de Geldi!

  Avalanche (AVAX), Haluk Levent’in paylaştığı kripto cüzdanına 1 milyon dolarlık bağış yaptı. Paribu deprem bölgesine 500 bin dolarlık bağış yaptı. Icrypex AFAD’a ekipman desteği gönderdiğini ve AHBAP ekibi ile koordineli bir şekilde ilerlediklerini bildirdi. 

  FTX TR Stoklarında Kalan Tüm Kıyafetleri Deprem Bölgesine Gönderdi!

  Huobi ve Tron Güçlerini Birleştirdi, Justin Sun Ayrıca Destek Oldu!

  Huobi ve TRON (TRX) güçlerini birleştirerek 2 milyon dolarlık yardım hazırladığını söylerken, Justin Sun bireysel hesabından 1 milyon adet TRX’i Paribu’nun kripto bağış cüzdanına gönderdi.

  Haluk Levent'in Kripto Bağışı 3 Milyon Doları Aştı!

  Haluk Levent’in kripto para cüzdanına yapılan bağış 3 milyon doları aştı! Anlık cüzdan takibi için burayı kullanabilirsiniz. 

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  ABD Doları, G20 Ülkelerinin Para Birimlerinden İyi Performans Gösteriyor: Peki Ya Bitcoin?

  Tüm zamanların en kötü enflasyonlarından birini yaşamasına rağmen, ABD doları hala çok güçlü: Bitcoin, ABD dolarını devirmeyi başardı!

  En Az 1 Bitcoin Tutan Adresler Yeni Bir Rekora Ulaştı: Yatırımcılar Hala Çok İyimser!

  En az 1 Bitcoin tutan adreslerin sayısı Glassnode verilerine göre bugün yeni bir rekora ulaştı: Daha fazla yükseliş kapıda mı?

  SEC Neden Bu Hafta ETF’ler için Hızla Karar Veriyor? Geriye 3 Spot Bitcoin ETF’si Kaldı!

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bu hafta önündeki işleri hızlı bir şekilde bitirmeye çalışıyor: 3 spot Bitcoin ETF'si beklemede!

  Valkyrie, Bitcoin ve Ethereum ETF’sini Ekim Ayında Başlatacağını Duyurdu!

  Valkyrie, Bitcoin ve Ethereum Strategy ETF'sinin lansmanına hazırlanıyor: ETH fiyatı yükselişe geçti! Lansman ne zaman gerçekleşecek?

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  XRP Fiyatındaki Kritik Destek ve Direnç Noktaları! 28 Eylül Güncel XRP Fiyat Analizi!

  XRP fiyatı, 0.50 dolar seviyesinin üzerinde ilerlemeye çalışıyor ancak yeterince yükseliş gerçekleştiremedi: Kırması gereken önemli direnç noktaları!

  Ethereum Fiyatında Bir Sonraki Hedef Nedir? 28 Eylül Güncel ETH Analizi!

  Ethereum fiyatı 1600 dolar seviyesinin üzerine tutunmayı başardı: ETH'nin daha fazla yükselmesi için bu direnç seviyelerini kırması gerekiyor!

  28 Eylül Güncel BTC Fiyat Analizi: Yatırımcılar Bitcoin’deki Bu Kritik Seviyelere Dikkat Etmeli!

  Güncel BTC analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendiriyoruz: Bitcoin'in yükselmeye devam etmesi için bu seviyeler önemli olacak!

  Tellor (TRB) Bu Desteğe Tutunursa Yükseliş Devam Edebilir! 28 Eylül TRB Coin Analizi!

  Güncel TRB analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendirdik: TRB coin yükseliş hareketini devam ettirebilecek mi?

  Terra (LUNA) 2024 – 2030 Fiyat Tahminleri: LUNA Coin Önümüzdeki Yıllarda Kaç Dolar Olacak?

  Terra (LUNA) son dönemdeki yükselişi ile dikkatleri üzerine topluyor: LUNA coin için 2024 - 2030 fiyat tahminleri COINOTAG'da!
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  ABD Doları, G20 Ülkelerinin Para Birimlerinden İyi Performans Gösteriyor: Peki Ya Bitcoin?

  Tüm zamanların en kötü enflasyonlarından birini yaşamasına rağmen, ABD doları hala çok güçlü: Bitcoin, ABD dolarını devirmeyi başardı!

  En Az 1 Bitcoin Tutan Adresler Yeni Bir Rekora Ulaştı: Yatırımcılar Hala Çok İyimser!

  En az 1 Bitcoin tutan adreslerin sayısı Glassnode verilerine göre bugün yeni bir rekora ulaştı: Daha fazla yükseliş kapıda mı?

  SEC Neden Bu Hafta ETF’ler için Hızla Karar Veriyor? Geriye 3 Spot Bitcoin ETF’si Kaldı!

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bu hafta önündeki işleri hızlı bir şekilde bitirmeye çalışıyor: 3 spot Bitcoin ETF'si beklemede!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz