Açın Yolu Dogecoin Geliyor!

dogecoin

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu yılki dogecoin (DOGE) rallisinden ilham alan bir sürü şaka coin fırsatçısı, bu köpek temalı altcoin kervanına katılmaya çalışıyor. Ve şimdi, birkaç istisnaya rağmen, bu kopyaların değeri düşmeye devam ediyor.

Dünyanın en ünlü şaka parası, tüm dogecoinlerin ilki olan dogecoin (DOGE), sahneye çıktığından beri, hem normal kripto halkı hem de sosyal medya halkı arasında ateş yaktı. Sayısız varyantı ortaya çıktı, çıkmaya da devam ediyor.

Doge’ler Bitmiyor Gelmeye Devam Ediyor

doge

Özellikle, bu kripto paraların çoğu için 30 günlük veriler bile mevcut değil. Bu hızlı araştırmadaki ilk bulgu oldukça açık: isimler. Birçoğunun adında doge token (DOGET) gibi ‘doge’ kelimesi vardır veya cogecoin (COGE) gibi orijinale mümkün olduğunca benzer ses çıkarmak için bu terimleri kullanır.

Diğerleri bir soy ağacına ayrıldı, bu yüzden listede mommydoge, daddydoge, uncledoge (UDOGE), baby doge coin(BABYDOGE) baby doge inu (BABYDOGEINU) ve hatta minidoge ve minibabydoge var.

Bütün Doge’ler Bir Şekilde Bağlantılı

doge

Listemizdeki tüm madeni paralarda listede ‘doge’ veya ‘dog’ kelimesi bulunmaz. Bazıları daha çok tür odaklıdır. Örneğin Shiba inu (SHIB) gibi bir yükseliş yapan Floki inu (FLOKI). Floki shiba (FSHIB).  Spacecorgi (SCORGI), Kishu inu (KISHU).

Listedeki bir diğer ünlü de snoop doge (SNOGE), ayrıca RENDOGE (Ethereum (ETH) üzerinde bire bir temsil), DOGEFI, dogeswap ( DOGES) ve polkadog (PDOG).

Son değil, yeni çağ metal grubu sesine sahip DOGIRA ve underdog (DOG).

Biraz Yakından Bakalım

doge

Fiyat ve ticaret hacmi değişikliklerine bakalım. Unutmayın, bunlar sıfırı bol bir coin kategorisidir. Genellikle fiyatının başında 6 ile 11 arasında sıfır bulunur.

25 coinden sadece üçü,  19 Nisan ile 19 Temmuz arasında alınan verilerde öne çıktı, ve kazanan 7 Temmuz’dan bu yana %617 değer kazanan DADDYDOGE oldu.

Sıradaki coin ise Shiba Inu, üç ayda %251 artarak 0.00000649 dolardan işlem gördü. Aynı zamanda işlem hacmi 175 milyon dolardan 259 milyon dolara yükselmiş durumda.

Dogeswap son üç ayda %43 arttı. 19 Nisan’da 7.793 USD olarak kaydedilen işlem hacmi, bugün 8.410 USD’dir.

Doge Fiyatları ve Piyasa Hacmi

doge

Listedeki beş jetonda daha, mevcut zaman dilimlerinde bu iki ölçümden yalnızca birinin arttığını gördü:

  • Kendisini Dogecoin’in “yeşil” ve verimli bir versiyonu olarak tanımlayan doge token. 19 Nisan’dan bu yana yaklaşık %3.860 arttı. 7 Mayıs’tan itibaren mevcut işlem hacmi 5.07 milyon dolardan 54.349 dolara düştü.
  • BABYDOGE’un fiyatı 9 Haziran’dan bu yana %1.573 değer kazandı. Hacmi 12.58 milyon dolardan 3.98 milyon dolara düştü.
  • KISHU’nun fiyatı üç ayda %99 arttı. Hacmi 19 Nisan’da 39.4 milyon Dolar iken şuan 3.4 milyon dolar.
  • Uncledoge 7 Temmuz’dan bu yana %21 arttı. Hacmi o gün 4.5 milyon dolardan iken bugün 2.98 milyon dolara düştü.
  • Bone shibaswap 7 Temmuz’a göre %77 düştü. İşlem hacmi 350.802 dolardan 28 milyon dolara çıktı.

Sen DogeCoinler hakkında ne düşünüyorsun fikrini bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsin.

 

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook