Diğer
  Ana SayfaHaberABD Borsaları Cuma Günü Kaçta Kapanacak?

  ABD Borsaları Cuma Günü Kaçta Kapanacak?

  -

  24 Kasım Şükran Gününde tatil olan ABD Borsaları Bitcoin’i nasıl etkiledi? 25 Kasım Kara Cuma’da ABD Borsaları Kaçta Kapanacak? İşte Detaylar…

  Bitcoin’de 1 Hafta İçerisinde Neler Oldu?

  BTCUSDTPERP_2022-11-24_23-24-48

  Bitcoin haftaya düşüş ile başlayarak kripto piyasının altcoinlerinde sert düşüşler yarattı. Haftanın ilk 2 günü ortalama %5 düşüş gerçekleştiren bitcoin. Çarşamba gününden itibaren piyasaya para girişi ile birlikte bitcoin ve altcoinlerde yükselişler gerçekleşti.

  Bitcoin çarşamba günü yükseliş hareketine başladı ve 16.800 dolar bölgesinde bulunan direnç bölgesine yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Fakat direnç bölgesi olan 19.800$ bölgesini geçemedi. Aynı şekilde de Ethereum’da 1216$ bölgesine kadar yükseliş hareketi gerçekleştirdi.

  Bitcoin USD | Coinbase - Tradinview
  Bitcoin USD | Coinbase – Tradinview

  Fed’in 1 ve 2 Kasım toplantı açıklamaları, merkez bankasının artırımlarını “yavaşlatacağını” yatırımcılara gösterdi. 14 Aralık toplantısında 50 baz puanlık faiz artışı bekleniyor.

  Birçok yatırımcı FTX olaylarının yaşanmasıyla birlikte zarar gördü ve bir kısmı iflasını açıkladı. Binance SEO’su CZ sektörü kurtarmak için 1 milyar dolar fon ayarladıkların açıkladı. Aynı zamanda bugün Jump Crypto, Polygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group, Binance’nin Kurtarma Fonu’na yaklaşık 50 milyon ABD Doları tutarında bir başlangıç taahhüdü ile katılmayı taahhüt etti.

  İlgili Okuma: Bitcoin Yükselişi Ayı Tuzağı Olabilir mi?

  Şükran Günü Dolayısıyla 25 Kasım Cuma ABD Borsaları Kaçta Açılacak, Kaçta Kapanacak

  ABD Borsaları, 24 Kasım Şükran Günü Tatili nedeniyle ABD’de kapalı olmasıyla birlikte, Wall Street derin bir nefes alıyor. 25 Kasım Cuma günü saat 17:30’da (TSİ) açılış, Cuma akşamı 21:00 (TSİ) kapanış gerçekleşecek.  Yarın piyasalar yarım gün açık olacak.

  ABD Borsaları Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

  ABD borsaları, 17:30 (TSİ) ile açılır. ABD borsaları, 00:00 (TSİ) ile kapanış gerçekleştirir.
  Co NEWS

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler